• وبلاگ : ..:: وزنه سياسي ::..
 • يادداشت : هر مسئولي در کشور قابل اعتماد است؟!؟
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • درب کنسرو بازکن برقی

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام
  ما هم ميتونستيم بريم خارج درس بخونيم؟
  پاسخ

  سلام عليکم ممنون از نظر خوبتان . همواره موفق و دعاي پدر و مادر نگه دارت.
  فيروزجائي

  سلام
  خيلي خوشحالم كه با وبلاگ شما آشنا شدم بدون تعارف وبلاگ خوبي داريد خوشحال ميشم بيشتر با هم تو زمنيه وبلاگ نويسي تعامل كنيم
  از شما فعالان فضاي مجازي دعوت مي کنيم
  با قرار دادن «لوگوهاي جنبش » در پايگاه هاي اينترنتي و وبلاگ هاي خود و همچنين با توليد، انتشار و... ما را در اين امر خطير ياري فرمايند.

  لطفا گروه اينترنتي رهروان ولايت را لينك كرده و به ما هم در سايت در بخش نظرات بفرمائيد تا شمارو لينك كنيم .
  منتظر لينكتون هستم .
  http://www.jonbeshnet.ir/news/33132

  پاسخ

  سلام عليکم ضمن تشکر از حضورتان و تقديري ديگر به خاطر کار مفيد و انقلابيتان. در حد مقدور و ميسور در خدمت شما هستم. سربلند و سرفراز باشيد
  + majid 
  سلام
  يک سوال؟ چرا اطلاعات ايران در مورد فرزندان سران نظام کاري انجام نميدهد و بدون هيچ ملاحظه اي اونها هرکجا که ميخان چه براي تحصيل يا کارديگه ميرن؟؟
  پاسخ

  سلام عليکم قبل از اينکه وزارت اطلاعات پاسخ بدهد، که فرزند فلان مسئول برود يا نرود، بايد به حال مملکت مان گريه کنيم که بعضي از مسئولين آنقدر نمي فهمند و يا خود و فرزندان خود را معصوم فرض مي کنند و شايد هم دلبستگي به غرب، باعث اعزام فرزندانشان جهت تحصيل گرديده است. به هر حال ثمره ي اعزام به تحصيل برخي از مسئولين و فرزندانشان به دانشگاه هاي غرب، ايجاد فتنه و براندازي هاي سال 78 و 88 بوده است و وقتي در فتنه سال 88 موقعيت بعضي از آنها به خطر افتاد، مثل مهدي رفسنجاني، به دامان ارباب خود انگليس به مدت 3 سال پناهنده شد و همچنان مردم عزيز کشورم منتظر اجراي عدالت در خصوص اين برانداز مي باشند. موفق باشيد.