• وبلاگ : ..:: وزنه سياسي ::..
 • يادداشت : گفتمان انقلاب اسلامي و ليبراليسم!!!
 • نظرات : 0 خصوصي ، 5 عمومي
 • ساعت ویکتوریا

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + معمولي 
  سلام. جسارت تا کي و کجا؟مقام معظم رهبري تذکر مي دهند. اينها به جاي اينکه حتي به ظاهر هم شده کمي حرف آقا را مورد توجه قرار دهند
  انگار شمشير زبانشان را از رو بستند!!! حرف آخر هاشمي حرف برجام است. آن هم در اوج بررسي آن در مجلس. تعبير آقاي هاشمي تعبير بسيار گويايي است. «برجام درس خوبي براي مردم است». هاشمي خوب مي‌داند که مسير برجام مسير بي ‌بازگشتي است. حرف امروزش هم نيست. قبلاً هم گفته بود. «به مذاکرات خوشبين است. چون انتخاب يک ملّت است.» هاشمي از مسير مذاکرات و برجام، غربالي مي‌سازد براي جداسازي افراطي‌ها:سايت هاشمي

  پاسخ

  سلام عليکم، در پيچ بزرگ تاريخ، طلحه ها، زبيرها، ابوموسي ها و معاويه ها در يک جبهه قرار گرفته اند و بحمدلله اقدامات ايذائي آنها کاملاً قابل رؤيت و رصد کردن هستند که در وقت لازم اقدام لازم صورت خواهد گرفت. موفق و سربلند باشيد.
  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ سه شنبه 94 شهريور 24 نوشته شما با عنوان انقلاب اسلامي و ليبراليسم برگزيده شده و در جايگاه پيوندها در مجله پارسي نامه قرار گرفته است. دبير تحريريه ي اين انتخاب نگارستان خيال و دبير سرويس آن سادات موسوي بوده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
  پاسخ

  سلام عليکم ممنون از توجه و عنايت شما.
  سلام دوست عزيز ...
  وب سايتي که معرفي ميکنم بهتون براي بالا بردن بازديد و رتبه شما در جستجو هاي گوگل مي باشد که به صورت کاملا رايگان هست و 2 دقيقه بيشتر هم زمان براي ثبت لينک شما نمي بره. امتحانش کنيد و تاثيرش رو بازديد وبلاگتون ببينيد.
  لينک‌:‌ www.weblinks.baxiran.com
  پاسخ

  سلام عليکم ممنون از حضورتان و خدمت رسيدم.