• وبلاگ : ..:: وزنه سياسي ::..
 • يادداشت : مخالفت دولت راستگويان در بازديد از پارچين!!!!!
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + صدراله 
  به عينه از نزديک ديدم درون او و اطرافيانش را که از کاه پر شده آنکه گفته بازديد تشريف ------------------------ آتي بوده است.
  با تشکر از تحليل منتقي تان - خدا قوت
  پاسخ

  با سلام ممنون.
  سلام
  مگر پارچين نظامي نبوده؟
  پس چگونه رفته اند و ...
  پاسخ

  سلام عليکم، به دروغ گفته بودند چشمهايشان را مي بنديم. اين رشته سر داراز دارد. فعلاً کدخدا پايش را لاي در مذاکرات گذاشته و ديپلماسي ذلت از طرف دولت روحاني در جريان است.
  + معمولي 


  دکتر يامين پور در صفحه ي اينستاگرام خود نوشت:

  ما اجازه داديم!!! به همين سادگي
  امام خامنه اي : "هرگونه بازديد از مراکز نظامي ايران ممنوع است و بنده اجازه اين کار را نميدهم و مسولين نظامي هم ماذون نيستند."
  .
  آمانو شخصاً وارد پارچين يکي از سايت‌هاي مشهور نظامي ايرانيان شد. بي شک جرياني در ايران براي زمين زدن و هتک حرمت امر رهبري برنامه ريزي هاي جدي کرده اند. هنوز چند هفته به ضرب الاجل اجراي برجام مانده و ايران داوطلبانه يکي از خطوط قرمز رهبري را نقض مي کند. بازديد از پارچين، تعطيلي فردو، گل گرفتن آب سنگين اراک و... همه فرع ماجرا ست. اصل ماجرا امروز دارد روشن مي شود.
  <\/h1>

  پاسخ

  با سلام ممنون از حضورتان. حقير نمي خواستم بطور واضع موضوع نفاق حسن روحاني را در اين خصوص بيان کنم که جنابعالي به آن اشاره نموديد. غمگينانه بايد گفت که اين جريان نفاق با سردمداري استوانه پوسيده (رفسنجاني) که امروز گاهي در نقش ابوموسي اشعري و زمان ديگر عمروعاص دوران را اجراء مي کند و با هدايت عوامل پياده نظام خود همچون حسن روحاني به مقابله با ولايت فقيه پرداخته است که انشاء الله عمارهاي زمان آنان را رسوا خواهند کرد و اين شدني است.