• وبلاگ : ..:: وزنه سياسي ::..
 • يادداشت : امر به معروف و نهي از منکر وظيفه همگاني
 • نظرات : 0 خصوصي ، 5 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  (نويسنده محترم که به احتمال قوي در جريان اقدامات براندازانه رؤسا ي فتنه و عوامل ميداني سال 88 بوده ) (يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثيراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ
  اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد، از گمان فراوان بپرهيزيد. زيرا پاره‏اى از گمانها گناه است)ازاين که نقد وتحليل خودرا آلوده به تهمت وافترا کرده ايد برايتان متاسفم

  + جل الخالق!! 
  آقاي محمد حسن عباسي سلام
  اولا تعريف مسجد ضرار در قرآن آمده بنابراين ضرورتي ندارد من و شما به تعريف مجدد آن بپردازيم.
  ثانيا اگه معترضان آرام بودن 8 ماه کي بود که تهران را به آشوب و اغتشاش کشيد؟
  ثالثا استدلال عجيب و غريب شما که اگه از مسجد تيراندازي شد ديگه نام مسجد را نميشه روي اون گذاشت، مثل اينه که بگيم وقتي پيامبر يا حضرت علي امام حسين به طرف دشمن حمله ميکنه و اونها را ميکشه ديگه قداست امامت را نداره!!!!
  سلام
  سؤال: اگر مسجدي ضرار شد ، ميتوان به آن قداست بخشيد يا بايد به تخريب آن پرداخت؟ اين ضرار بودن ميتواند اعتقادي ، سياسي ، اجتماعي باشد. وقتي مسجدي ابزار سرکوب معترضان آرام ميشود و از آن به روي مردم تيراندازي ميکنند ، ديگر نميتوان نام آن را مسجد نهاد. البته برخي به دنبال سوءاستفاده از موقعيت ها براي تحکيم پايه هاي حکومت خود و دوام چند روز? آن هستند که در آن حرفي نيست و در اين راستا هم از دين براي همين اهداف خوب مايه ميگذارند. مثلاً عکسي مبهم از امام -ره- نشان ميدهند که پاره شده يا آتش زده اند و يا در روز عاشورا عده اي که معلوم نيست اجير همان کسانند (مانند کارناوال شادي در ايام تبليغات انتخاباتي 76) يا عده اي که فکر کرده اند خبري شده اقدامي دون شأن مذهب انجام ميدهند و سوءاستفاده کنندگان اين اقدام را به ريش تمام اصلاح طلبان ميبندند و همه را به يک چوب ميرانند. غافل از آن که خود آن اصلاح طلبان روزگاري در برخورد با مخالفان از اينان که هم اکنون داعيه دينداري و ارزشمداري و ولايت محوري و انقلابيگري دارند ، پرحرارت تر بودند.
  بگذريم و فريب برخي را که نانشان در متلاطم کردن جو جامعه و سوءاستفاده از شرايط غبارآلود است ، نخوريم که لاتزر وازرة وزر اخري.
  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ چهارشنبه 93 ارديبهشت 24 نوشته شما با عنوان واجب قانوني يا شرعي برگزيده شده و در جايگاه تيتر دو در مجله پارسي نامه قرار گرفته است. دبير تحريريه ي اين انتخاب هما و دبير سرويس آن ج.ا. شيرازي بوده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
  + استقامت 
  سلام
  اين مطلب، بسيار عالي و بجا به نگارش درآمده است.
  نويسنده وبلاگ مورد اشاره شما را از مطالبش ميشناسم.
  بسياري از مطالب ايشان، يک بام و دو هوا، يکي به ميخ و يکي به نعل، طفره رفتن از جواب منطقي، پرداختن به حواشي به جاي متن، همراه با چاشني کم انصافي و نگاه قبيلگي به امور است و جالب اينکه مثل بسياري از مرادهاي خود، خود را تابع ولايت معرفي ميکند.
  خدا عاقبت همه ما را ختم به خير گرداند