سفارش تبلیغ
صبا ویژن
روا نشدن حاجت ، آسانتر ، تا آن را از نا اهل خواستن . [نهج البلاغه]
 
جمعه 97 خرداد 25 , ساعت 2:30 صبح

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در جمع اصحاب رسانه که در مراسم افطاری رئیس جمهور در پاستور گرد هم آمده بودند، به یک اشکال اساسی اشاره کرده و گفتند: « بزرگترین غم برای یک ملت زمانی است که رسانه‌های بیگانه مرجع او باشند. در کمتر جایی دیده‌ام که یک ملت اینگونه به رسانه‌های بیرونی اعتنا کنند، این وضعیت باید اصلاح شود و رسانه‌های داخلی مرجع اطلاع‌رسانی به مردم باشند.»

حال باید پرسید، چه کسی بیشترین نفع را از رسانه هایت بیگانه در انتخابات خبرگان رهبری در سال 94 و ریاست جمهوری در سال 96 برده است؟! چه کسی در چند سال گذشته حامی اصلی تلگرام، بخصوص در مقطع انتخابات 94 و 96 بوده و از طریق آن به کرسی خبرگان و ریاست جمهوری رسیده است؟! سخنان منافقانه و کذب، تا کی؟!

وقتی رسانه های بیگانه بی بی سی و تلگرام در سال 94 از لیست کاندیدای مجلس خبرگان رهبری استان تهران حمایت کردند، حسن روحانی نه تنها عصبانی نشد، حتی در روز برگزاری انتخابات، وقتی تلگرام به حمایت و تبلیغات غیرقانونی از لیستی که اسم خودش در آن بود، می پرداخت، اجازه قطع تلگرام را در زمان ممنوعیت تبلیغات نداد! و بعد از رأی آوردن لیست استان تهران، از اقدام نامشروع خود، مبنی بر عدم قطع تلگرام، احساس پیروزی و شعف نمود! و آن را افتخار برای خود دانست! حال چرا بدنبال اصلاح و رویگرد مردم  به سمت رسانه های داخلی است؟! ظاهرا دیگر به رأی نامشروع از طریق رسانه های بیگانه نیاز ندارد! این تفکر بر آمده از فرهنگ لیبرالیسم است، که هدف وسیله را توجیه می کند!

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ