تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا
مقاله ای مسخره و بایدهای مسخره!!!

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در پاسخ به مقاله بایدهای 14 گانه آقای ظریف، خطاب به آمریکا، باید گفت؛ همان قدر این مقاله سفارشی از جیب ملت، مسخره است که طرح بازی برد-برد حسن روحانی در برجام مسخره بود! لذا جهانیان برای دیپلماسی مسخره، ارزشی قائل نمی شوند، پس،شب به خیر لورا،!!! جای طرح بایدهای مقاله مسخره!،ت در پیوستهای برجام بوده، نه امروز که عراقچی معاون مسخره او می گوید؛ «برجام در آی سی یو است ... انتظار ایران بسر آمده است و احتمال خروج ایران از برجام در هفته های آینده وجود دارد

در انتهای مقاله جناب ظریف، دیپلماسی التماسی و ذلت بار دولت اعتدال خودنمایی می کند و لذا پیشنهاد مذاکره با رژیم سفاک صهیونیستی عربستان سعودی را که صد در صد در زمین آمریکا بازی می کند، داده و می نویسد: «جمهوری اسلامی ایران بهترین راه برای حل بحران‌های منطقه‌ای و دستیابی به منطقه قوی‌تر را تشکیل «مجمع گفتگوی منطقه‌ای در خلیج فارس» می داند تا بر مبنای اصول مشترک همچون برابری حق حاکمیت ملی کشورها، پرهیز از تهدید و توسل به زور، حل مسالمت آمیز مناقشات، احترام به تمامیت ارضی کشورها، خدشه ناپذیری مرزهای بین‌المللی، عدم مداخله در امور داخلی کشورها ... حل و فصل نموده و آینده بهتری را برای فرزندان خود رقم بزنیم.»

نوشتن مقاله سفیهانه آقای ظریف، مثل آن فرد بیسوادی است، که رفته بود اکابر؛ معلم اکابر که دید طرف خیلی کشته و مرده آمریکا است! پرسید؛ آمریکا چند حرف دارد؟ و یارو گفت؛ آقا معلم! این چه سؤالی است؟ آمریکا قربونش برم اصلا حرف نداره!

والسلام


+نوشته شده در جمعه 97 تیر 1ساعت ساعت 10:26 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر