تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا
اقدام آتش به اختیار، از حسن روحانی!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در یک اقدام "آتش به اختیار" امروز خطاب به حاکمان شرابخوار و عیاش سعودی گفت: «ما حاضریم با همه توان از منافع مردم عربستان در برابر تروریسم و تجاوزگران و ابرقدرت‌ها دفاع کنیم ... ما حتی از شما قرارداد 450 میلیارد دلاری نخواهیم خواست و به شما (مثل ترامپ) توهین هم نخواهیم کرد، چرا که ... ملت‌های منطقه و مردم مکه و مدینه را برادران خود می‌دانیم.»ع

هر چند که ممکن است پاسخ سخنان منطقی حاج حسن را حاکمان بی شعور و آدمکش سعودی با اهانت بدهند، اما منطق نظام اسلامی در 40 سال گذشته، همواره در مقابل جهانخواران و سلطه گران، دفاع از ملتهای مظلوم منطقه و جهان بوده است، که رئیس جمهورمان بدرستی به آن اشاره کرده است.

حقیر فکر می‌کردم که هنر جناب روحانی، تنها پذیرش ذلت‌بار برجام، FATF و تعطیلی سازمان فضایی و موشکی کشور است!، اما سخنان انقلابی او در سی و دومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی، مبنی بر ابرقدرتی نظام اسلامی در برابر سلطه گران تعجب برانگیز و امیدوار کننده بود.

ای کاش حسن روحانی از استراتژی نرمش قهرمانانه رهبری معظم انقلاب در مذاکرات هسته ای، بر اساس ابرقدرتی ایران در برابر آمریکا استفاده می‌کرد، لذا سخنان روحانی در زاد روز میلاد پرسرور نبی مکرم اسلام، حضرت محمد صلی الله عیه و آله و سلم، شورآفرین و امیدآفرین بود، که باید خطاب به حضرت روح الله گفت، روحت شاد که انقلابی را بنیان نهادی و فرد صالح و مدبری را بعد از خود، برای رهبری کشور و جهان اسلام به ملت و خبرگان رهبری نشان دادی، که غربزدگان لیبرال هم در زمان مرگ برجام و قطع امید کامل از اروپا، مجبورند در 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران به ابرقدرتی آن در مقابل شیطان بزرگ، فخر بفروشند و به آن افتخار نمایند.

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 97 آذر 3ساعت ساعت 2:22 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید