تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا
با روحانی و اروپا تا 1400 !!!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه گفت: «اتحادیه اروپا تاکنون راه حل عملیاتی برای تعامل با ایران را ارائه نکرده، ولی از آنجا که ما را در جریان تلاش های خود قرار می دهند، تصورمان این است که باید به اروپایی‌ها فرصت بیشتری داده شود

مردم ایران باور کنید؛ این سه عنصر لیبرال، (جواد ظریف، علی‌اکبر صالحی و عباس عراقچیع بیش از آنکه حافظ منافع ملت و کشور ایران باشند، حافظ منافع آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان هستند! اگر باور ندارید، به اظهارات ذیل توجه فرمائید، که گفته اند:

ظریف وزیر امور خارجه گفت:«پولشویی در کشور ما یک واقعیت است و کسانی که هزاران میلیارد تومان پولشویی می‌کنند به راحتی ده‌ها میلیارد هم برای مخالفت با پولشویی هزینه می‌کنند!».

سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه گفت: «اروپا نباید فراموش کند برجام قبل از این که توافقی اقتصادی باشد، توافقی امنیتی است و با امنیت اروپا سروکار دارد. اگر اروپا فکر می‌کند غرب آسیا بدون برجام منطقه‌ای امن‌تر است می‌تواند امتحان کند.»

علی‌اکبر صالحی، رئیس‌ سازمان انرژی اتمی گفت: «فشارهای اقتصادی غوغا می‌کند. مثلا حقوق من تا یکسال پیش به عنوان یک استاد دانشگاه، حدود 3000 دلار در ماه بود، الان به 700 دلار رسیده است. این واقعا فشار اقتصادی است. ببینید اقشار دیگر چقدر تحت فشار هستند. ما تمام این‌ها را قبول داریم»!

عجب احمقهایی! بعد از پاره شدن برجام توسط ترامپ، به سه کشور اروپایی گفتند؛ سه هفته وقت دارید، تا بهرمندی ایران از منافع برجام را جبران کنید! بعد گفتند؛ تا پایان آبان وقت دارید! حالا می گویند: ... با روحانی و اروپا، تا 1400 می مانیم!!!

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 97 آذر 10ساعت ساعت 1:28 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید