سفارش تبلیغ
صبا ویژن
به صاحب دانش بگو عصایی از آهن و کفشی آهنین برگیرد و دانش را بجوید، تا آنکه عصا بشکند و کفشها پاره گردد . [داود علیه السلام]
 
جمعه 97 دی 7 , ساعت 11:11 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 

جملات تاریخی که باید بر کوی و برزن شهرها و روستاهای کشورمان نقش ببندد.

حضرت آیت‌الله العظمی سید محمدباقر صدر که بدست دژخیمان بعثی صدام، به شهادت رسید در وصف انقلاب اسلامی ایران و حضرت امام خمینی اینگونه فرمودند:

1-«ذوبوا فِی اِلامامَ الخُمینی کَما ذابَ هُوَ فِی اِلاسلام» یعنی در امام ذوب شوید، همان‌ طور که ایشان در اسلام ذوب شده است.

2-«الیوم تحقق حُلُم الانبیاء». یعنی آرزو و مقصد اصلی انبیا امروز با انقلابی که در ایران شکل گرفت، محقق شد.

3-یقین دارم این انقلاب پیش می‌رود تا به نقطه ظهور برسد.

جملات ارزشمند فوق را حضرت آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی در آذرماه 94 در گفتگو بامجله پاسدار اسلام بیان نمودند.

حال باید از سران فتنه سال 88 (مرحوم هاشمی رفسنجانی، میرحسین موسوی، کروبی و محمد خاتمی) پرسید؛ مگر شما ادعای ذوب در حضرت روح الله را نداشتید؟ پس چرا آن فتنه 8 ماهه را برای برانداز انقلاب خمینی بر پا کردید؟!

باید به آنها گفت؛ اگر شما ذوب در امام بودید، امام می‌فرمود؛ هر کجا دیدید عملتان دشمنان انقلاب را شاد کرده، برگردید، اما سران فتنه 88 نه تنها برنگشتند! بلکه تا به امروز حاضر به توبه نشدند، تا جایشان در قعر آتش دوزخ الهی نباشد.

رحمت و برکات خدا بر راد مردان الهی، سید محمد باقر صدر و سید محمود شاهرودی باد، که تا پایان عمر مبارکشان از انقلاب خمینی حمایت کرده و در برابر "فتنه‌های ناکثین، قاسطین و مارقین" سر خم نکردند.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ