تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
دولت لیبرال برجام زده !

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در خبرها آمده که شورایعای عالی امنیت ملی کشورمان با صدور بیانیه‌ای در 18 اردیبهشت 98 اعلان کرده که از امروز جمهوری اسلامی ایران "خود را متعهد به رعایتِ محدویت‌های مربوط به نگهداری ذخائر اورانیوم غنی شده و ذخائر آب سنگین نمی‌داند"1

اقدام شورایعای عالی امنیت ملی کشورمان، بازی با افکار عمومی ملت ایران است!

اولا در هیچ کجای برجام، بحث محدودیت و تولید و نگهداری آب سنگین نیامده، بلکه دولت ترسو و بزدل حسن روحانی، برخلاف بندهای 14 و 15 ضمیمه 1 برجام و تحت فشار کدخدا(آمریکا) پذیرفت، آب سنگین تولیدی را تا درخواست مشتری برای خرید، در کشور عمان انبار نماید! ولذا طبق بندهای فوق، ایران تنها موظف است به آژانس اجازه نظارت بر تولید آب سنگین بدهد.

ثانیا وقتی بر اساس برجام 10 هزار کیلو اورانیوم خود را مجبور به فروش شده و تنها اجازه ذخیره 300 کیلوگرم را داریم، پس تولید اورانیوم با تعداد 5063 دستگاه سانتریفیوژ آنهم از نسل 1IR به یک بازی مسخره شبیه هست، تا تولید اروانیوم! زیرا استفاده از نسل اول سانتریوفیوژها، یعنی شما مجبوری، در سال 2019 با ماشین ژیان به مسافرت بروی!

آیا حق ملت ایران در مقابل پرداخت 111 امتیاز نقد، خروج ترامپ از برجام و بدعهدی اروپا، بیانیه کم رمق و تقریبا خنثی شورایعای عالی امنیت ملی است؟! البته از رئیس لیبرال و برجام زده دولت اعتدال، که رئیس شورایعای عالی امنیت ملی کشور است، انتظار بیش از این، خطا است!

والسلام

 


+نوشته شده در چهارشنبه 98 اردیبهشت 18ساعت ساعت 12:27 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید