سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دوستان تو سه کسند و دشمنانت سه کس . امّا دوستان تو . دوست تو و دوست دوست تو و دشمن دشمن توست ، و دشمنانت : دشمن تو و دشمن دوست تو و دوست دشمن توست . [نهج البلاغه]
 
جمعه 98 تیر 28 , ساعت 4:25 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

نماینده دائم عربستان سعودی در سازمان ملل گفت: «عربستان خواستار جنگ با ایران، نه در یمن و نه در خارج از آن نیست./ زمان آن رسیده است که بحران یمن به پایان برسد./ عربستان آماده تعامل دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران است.»

قبلا شاخ وهابیت سعودی و هم‌پیمانانش را در عراق، لبنان و سوریه شکستیم! اما دیروز نماینده عربستان در سازمان ملل، شکست در یمن و خلیج فارس را بعد از انهدام پهپاد پیشرفته آمریکا پذیرفت!

انهدام پهپاد رادارگریز تریتون، نه تنها ابهت و کمر آمریکا را در نبرد نامتقارن شکست، بلکه گاوهای شیرده‌اش هم، یکی بعد از دیگری، شکست در یمن را پذیرفته و در حال خروج از یمن هستند.

باید گفت، ابهت و اقتدار این روزهای نظام اسلامی و شکست ائتلاف عبری، عربی، آمریکایی، حاصل اقدامات انفعالی دستگاه دیپلماسی دولت لیبرال ایران نیست، بلکه این اقتدار، مرهون تدبیر رهبری، مالک اشتری سردار سلیمانی، مدافعان مظلوم حرم و سرپنجه‌های سترگ سپاهیان پاسدار و جریان پیروز مقاومت است.

آری وقتی سپاهیان پاسدار ابهت آمریکا را فرو ریختند، آنگاه وزیر خارجه مغرور آمریکا 12 شرطش را فراموش می‌کند! گاوهای شیرده‌اش، در عربستان، امارات و بحرین، ذلیلانه، برای نجات از باتلاق یمن، دست نیاز به طرف ملت ایران دراز می‌کنند.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ