سفارش تبلیغ
صبا ویژن
محبوب ترینِ شما نزد خداوند، خوش خوترین های شما هستند ؛ آنان که فروتنی می کنند و با دیگران الفت می گیرند و دیگران با آنان، الفت می گیرند [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 
جمعه 98 بهمن 4 , ساعت 7:8 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 سپهبد شهید قاسم سلیمانی در خصوص جنگ سخت و نرم می فرمود: "جنگ یک سومش روی زمین است و دو سوم آن در سانه هاست."

مقام معظم رهبری شهیدان سلیمانی و ابومهدی را یک مکتب معرفی و فرمودند: "ما به حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی شهید عزیز1 به چشم یک فرد نگاه نکنیم، به چشم مکتب نگاه کنیم. یک مکتب یک راه یک مدرسه درس‌آموز با این چشم نگاه کنیم آنوقت اهمیت این قضیه روشن خواهد شد."

اولین دشمن مکتب شهیدان سلیمانی و ابومهدی، در جنگ نرم، نفودیهای مرکز استراتژیک ریاست جمهوری به ریاست حسام الدین آشنا است!

حسام الدین آشنا عنصر معلوم الحال و مرموز امنیتی، اخیرا با حمایت روحانی غربزده، موفق به ممنوعیت پخش برنامه های انقلابی جهان آرا، عصرانه و ثریا از صدا و سیما گردید و لذا همان جریان ضدانقلابی که فعالیتهای انقلابی سید شهیدان اهل قلم را برنمی تافت، امروز گلوگاهای اصلی فرهنگی را تصرف کرده و اجازه فعال شدن مکتب شهید سلیمانی را نمی دهد و نانجیبانه در جهت ترویج اسلام رحمانی و یا همان اسلام آمریکایی فعالیت می کنند.

پس؛ رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی، نباید بازی را به گاندوهای نفوذی تصمیم‌ساز، ببازد و آتش تهیه حمله لیبرالها را به مکتب سلیمانی آماده نماید.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ