سفارش تبلیغ
صبا ویژن
اى اسیران آز باز ایستید که گراینده دنیا را آن هنگام بیم فرا آید که بلاهاى روزگار دندان به هم ساید . مردم کار ترتیب خود را خود برانید و نفس خود را از عادتها که بدان حریص است باز گردانید [نهج البلاغه]
 
جمعه 98 بهمن 25 , ساعت 8:44 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در توییتر نوشت : "بزرگترین خطر برای حاکمیت ملی ما روزی‌ست که انتخابات، تشریفات شود. جای دیگری انتصاب بفرمایند؛ مردم پای صندوق رای بروند و فقط تشریفات1 انتخابات را انجام بدهند."

رهبری معظم انقلاب مورخ 15 بهمن 98 ، در باره فردی که هدفش دلسرد کردن ملت در انتخابات مجلس است، فرمودند:
«من تعجّب میکنم از بعضی‌ها که خودشان به وسیله‌ی انتخابات به یک جایی رسیده‌اند، همینها انتخابات را زیر سؤال می‌برند؛ چطور آن وقتی که انتخابات به نفع شما است، صحیح و متقن است، امّا آنجایی که به نفع شما نیست، انتخابات میشود خراب؟ وَ اِن یَکُن لَهُمُ الحَقُّ یَأتوا اِلَیهِ مُذعِنین؛ قرآن می‌گوید اگر در قضاوت، حق طرف آنها شد، قبول می‌کنند قضاوت را، اگر طرف آنها نشد، قبول نمی‌کنند؛ بعد میفرماید: اَفی قُلوبِهِم مَرَض در دل اینها مرض هست؟»

البته این مریض نفاق، برای باز کردن راه مذاکره پسا برجامی با کدخدایش آمریکا، از هیچ غلطی پرهیز نمی‌کند! گویا دستور اجرا می‌کند! این موجود خطرناک، مذاکره با آمریکا را دیوانگی خواند! آیا بر دیوانه هرغلطی جایز است؟!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ