اساس دانش نرمش و اساس نادانی درشتی است . [امام علی علیه السلام]
 
یکشنبه 100 دی 19 , ساعت 10:39 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 

امروز قدرت جدیدی به نام فضای مجازی یا فن‌آوری اطلاعات در دنیا ایجاد شده که با قدرتهای سابق بسیار متفات است و دارای اصولی است که عبارتند:

1-اصل تجمیع و تراکم 2-اصل حرکت 3-اصل مصرف

امروز یکی از پایه‌های قدرت تجمیع است که براساس ایجاد شاهراه و مصرف سازمان داده شده.

قدرت فضای مجازی، در حذف مکان و کاهش زمان است.

با توضیحات مختصر فوق، نقش جریان انقلابی در این قدرت کجاست؟

جریان انقلابی تولید کننده است یا مصرف کننده؟!

جریان انقلابی در فضای مجازی یک جزیره بزرگ را تشکیل داده و یا در برکه‌های راکد، حیران و سرگردان مانده است؟!

راستی! جریان انقلابی در فضای مجازی، تولید کننده انقلابی را تشویق و ترقیب به تولید بهتر می‌کند و یا بدون توجه به تولیدات فرد انقلابی، به سرعت برق از آن عبور می‌کند و نظری نمی‌دهد؟!

تا وقتی جریان انقلابی به فکر ایجاد جبهه‌ی واحد در فضای مجازی نباشد و فقط مصرف کننده باشد، قطعا نمی‌توانیم به وصیت جاج قاسم شهیدمان عمل نماییم.

حاج قاسم از خط مقدم نبرد و از داخل کانالی بطول 1500 کیلومتر و عرض 1000 کیلومتر با حضور 6 لشکر اعتقادی مردمی آماده برای دفاع از حرم، به ما فرمودند:

«امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند.»

پس برای دفاع از حرم جمهوری اسلامی، باید در فضای مجازی جبهه و سنگرهای به هم پیوسته ایجاد کنیم و تولیدات جبهه انقلاب را مورد بررسی و مطالعه دقیق قرار دهیم و نقاط قوت و ضعف آن را به تولیدکننده(نویسنده) متذکر شویم.

شرط پیروزی در جبهه جنگ، انجام وظایف محوله است ولذا باید در فضای مجازی هم وظابف افرد درون سنگرهای نبرد تعریف شود و گرنه، افراد درون جبهه خودی را خواهیم زد، که می‌زنیم و زده‌لیم!

تذکر مهم؛ بله، حاج قاسم کانال واقعی به طول 1500 و عرض 1000 کیلومتر از ایران تا سواحل مدیترانه ایجاد کرده، اما نکنه ما در کانالهای مجازی، گم شویم!!!!!!!

والسلام لیست کل یادداشت های این وبلاگ