سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آن که با دست کوتاه ببخشد او را با دست دراز ببخشند [ مى‏گویم : معنى آن این است که آنچه آدمى از مال خود در راه نیکى و نیکوکارى بخشد ، هرچند اندک بود خدا پاداش آن را بزرگ و بسیار دهد ، و دو دست در اینجا دو نعمت است و امام میان نعمت بنده و نعمت پروردگار فرق گذارد ، نعمت بنده را دست کوتاه و نعمت خدا را دست دراز نام نهاد ، چه نعمتهایى خدا همواره از نعمتهاى آفریدگان فراوانتر است و افزون چرا که نعمتهاى خدا اصل نعمتهاست و هر نعمتى را بازگشت به نعمت خداست و برون آمدن آن از آنجاست . ] [نهج البلاغه]
 
جمعه 95 خرداد 28 , ساعت 1:59 عصر

به نام خدا و برای خدا

سریال حقوقهای چند ده میلیونی خشم مردم ایران را برانگیخته و افشاء روزانه فیش حقوق یک یا چند نفر از اعضاء دولت،ا چهره بزک کرده اعتدالیون راستگو! را از پرده نفاق بیرون انداخته و در این بین مسئولان ارشد دولت بخوبی می دانند که این دزدی قانونی بدون تائید آنها صورت نگرفته است و لذا از توقیف سایتهای افشا کننده فیشهای حقوقی شروع کرده و رئیس جمهور هم با سخنان فریبکارانه در ضیافت افطاری خانواده شهدا و ایثارگران می گوید: «اگر در گوشه‌ای چند نفر حقوق بالاتری را برداشت کردند، آن را تبدیل به مسأله ملی نکنیم.»

پس از دریافتهای نجومی بیمه ها و مدیر عامل بانک رفاه و برخی از مسئولان بهداشت و درمان، این بار نوبت به افشاء فیشهای حقوقی رئیس و اعضاء هیئت مدیره 5 نفره صندوق توسعه ملی( آقایان 1-سیدصفدر حسینی، 2-سیدمحمد سعیدیئ نوری‌نائینی، 3-مسعود مزینی، 4-محمدرضا شجاع‌الدینی، 5-سید محمد قاسن حسینی) رسیده است. این جماعت 5 نفره که از جریان غیر انقلابی و بعضاً وابسته به احزاب منحله و برانداز در فتنه 88 بوده، با دست اندازی به بیت المال و جدای از حقوقهای بازنشستگی، جمعاً در سال 94 مبلغ دو میلیارد و 500 میلیون تومان حقوق و یک و نیم میلیارد تومان وام با کارمزد چهار درصد دریافت کرده‌اند!!!!! حال از حاج حسن روحانی که این حقوقهای چند ده میلیونی، بدون نظر او پرداخت نشده، باید پرسید؛ که در کجایم مملکت وام سیصد میلیونی با کارمزد چهار درصدی پرداخت می شود؟! آیا این 5 نفر جزء زوجهای جوانی بوده اند، که بانکها از پرداخت وام ده میلیونی تومانی به آنها خودداری کرده اند؟!

مسخره ترین قسمت فیش حقوق رئیس این صندوق، آقای صفدر حسینی که سابقه در حزب برانداز منحله مشارکت دارد، اینجا است که در فیش حقوقی این فرد عناوینی دیده می شود که باعث تعجب است، مثلاً مزد شغل، مزد سنوات نهایی، حق پست نهایی، حق تلفن همراه(360 هزار تومان)،م یارانه غذا، هزینه پزشکی، هزینه‌های دندانپزشکی، یک سی‌ام پرداختی، اعیاد، کمک هزینه اوقات فراغت فرزندان، کمک‌هزینه خرید لباس، کمک‌هزینه خرید کتاب، کمک‌هزینه سفر، کمک‌هزینه ورزش، کمک‌هزینه تحصیلی و پاداش( آقای رئیس در فیش حقوقی مرداد، 5 میلیون تومان و در شهریور هشت میلیون تومان پاداش دریافت کرده است) 

اگر یکی از این فیشهای حقوقی مربوط به دولت سابق بود و توسط حاج حسن روحانی کشف می شد، آنگاه تا پایان عمر اعتدالی خود، به مسئول دولت قبل می تاخت!،م اما چرا امروز بدنبال فرو نشاندن خشم مردم است و از ملت می خواهد که چشم خود را بر روی این بی عدالتی و حرام خوری مدعیان  اعتدال دروغین ببندند و به اعتدال مزورانه و منافقانه اعتراضی نکنند!!! یک سئوال جدی! آیا بخشی از این حقوقهای چند ده میلیونی در انتخابات سال 96 حاج حسن روحانی به جریان نمی افتد؟! وقتی حسین فریدون از بابک زنجانی 5 میلیارد تومان برای انتخابات سال 92 می گیرد، آیا از این پولهای حرام نمی شود بهره انتخاباتی برد؟!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ