تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا
برو این دام بر مرغی دگر نـه !!!

به نام خدا و برای خدا

پس از اینکه مقام معظم رهبری در جلسه درس خارج فقه، وضعیت مردم خوزستان را نگران کننده دانست و نسبت به کمع توجهی دولت تذکراتی دادند، این تذکرات، حسن روحانی را اجبارا راهی اهواز کرد و لذا سفر بر او گران آمد و نقاب از چهره برانداخت و به مقابله با ولایت فقیه برخاست. البته خدای را شاکریم که جریان نفاق، نقاب از چهره برافکند و عدم تبعیت از ولایت فقیه را در عمل و سخن به اثبات رساند و کار شورای محترم نگهبان را برای رد صلاحیت ایشان هموار کرد.

حال برای پی بردن به نیت واقعی حسن روحانی به دو پاتراگراف از سخنرانی 7 و 8 اسفند 95 ایشان توجه فرمائید، آنجا که گفت: «برخی فکر می کردند منقلی هست و می توانند قطعنامه ها را در آتش بیندازند.» این سخن بی ادبانه جناب روحانی در پاسخ به سخنرانی مورخ 26 خرداد 95 رهبر معظم انقلاب است که معظم له در پاسخ کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا فرمودند: «ما برجام را نقض نمی‌کنیم لکن اگر طرف مقابل نقض کند که الان نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا دارند تهدید می‌کنند که برجام را پاره می‌کنیم؛ اگر آنها برجام را پاره کردند ما آن را آتش می‌زنیم.»

حسن روحانی پس از بازگشت از سفر اجباری از اهواز در مجمع ملی سلامت مورخ 8 اسفند 95 می گوید: «اگر از آن زمان بگویی، به ما می‌گویند چرا به قبل از این دولت رفته‌اید و چه‌کار دارید به قبل از این دولت؟ آن وقتی که آن دولت بود و می‌خواستیم انتقاد کنیم،ن می‌گفتند انتقاد نکنید؛ چراکه دولت تضعیف می‌شود. گفتیم چشم، امروز که آن دولت رفته و می‌خواهیم انتقاد کنیم می‌گویند آنکه رفته آنرا رها کنید، پس ما به آن زمان برنمی‌گردیم.»

چرا رئیس جمهور در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 96 به سخنان هتاکانه، آنهم در تقابل با رهبری برآمده است؟ باید گفت؛ حسن روحانی پس از ناکامی در حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی مردم و کشور، بدنبال ایجاد دو قطبی در کشور است و لذا همانگونه که کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا، موفقیت خود را در جلب رضایت جریان صهیونیسم بین الملل می داند، حسن روحانی هم با ارسال این پیام برای رئیس جمهور جدید آمریکا و اتحادیه اروپا، بدنبال حمایت آنها در انتخابات ریاست جمهوری است و با این پیام می خواهد ثابت کند که تنها گزینه ای که آمادگی ایستادن در برابر ولایت فقیه را دارد، ایشان است.

بخش دوم پیام حسن روحانی به جریان اشرافی و فتنه سال 88 است، زیرا رئیس جمهور با توجه به ناکامی در لغو تحریمها ون مشکلات شدید بیکاری و اقتصادی، دریافته که ملت در انتخابات ریاست جمهوری 96 به او رأی نخواهند داد و لذا با ارسال این پیام بدنبال اخذ حمایت جریا اشرافی و فتنه سال 88 از خود است!

به جناب روحانی باید گفت؛ دیگر آن کسی که فتنه 88 را راهبری می کرد و رأی شما را از 3 درصد به 50 درصد رساند از دنیا رفته است و فرد دیگری از رئوس فتنه(رئیس جمهور دوران اصلاحات) به صراحت شما را در امور کشور و برقراری رابطه با رهبری و حل مشکلات آنها ناتوان می بیند. ضمناً مردم دریافته اند، که هدف جنابعال همانند محمدرضا پهلوی، خیانت به کشور و خدمت به آمریکا است، زیرا خانه اشرافی 50 میلیارد تومانی و افکار لیبرالی شما، همین را ثابت می کند!!!.

حافظ به زیبائی تمام پاسخ ناراستان و منافقان را اینگونه داده است:

برو این دام بر مرغی دگر نـه / کـه عـنـقا را بلند است آشیانه

والسلام


+نوشته شده در یکشنبه 95 اسفند 8ساعت ساعت 10:48 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر