• وبلاگ : ..:: وزنه سياسي ::..
 • يادداشت : سوداي بُرد – بُرد روحاني در مسير سردرگمي!!!!!
 • نظرات : 0 خصوصي ، 4 عمومي
 • تسبیح دیجیتال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  با سلام و تحيت خدمت شما برادر متدين و دلسوز جناب وزنه سياسي اي کاش دولت تدبير و اميد نيز گوشه اي از مناعت طبع شما که يکي از سربازان وفاداره نظام اسلامي و رهبري هستيد را دارا بود تا انقدر وام دار و لکه دار دوول غرب نميشد و اينگونه خود و شرافت ملت عزيز را خدشه دار نميکرد.اميدواريم که اين نطفه ي منعقده در اين مذاکرات که قرار است بعد از 7ماه و 7 روز و 7 ساعت و 7 دقيقه به دنيا بيايد مولود ناخلفي نباشد تا ان روز صبر ميکنيم دولت تدبير و اميد بداند اين صبر و شکيبايي مرد م شريف ايران همه بر اساس توصيه مقام عظماي ولايت امام خامنه اي ميباشد .اميدواريم از زمان حال و اينده و تاريخ گذشته بهره برداريه بهينه داشته باشيد.والسلام.جانم فداي رهبر
  مي ترسم مذاکرات آخر ژنو

  درست مثل بازي آرژانتين باشد
  با آن همه دوام که آورديم
  درست در دقيقه ي آخر
  ناگاه کسي مثل مسي
  بيايد و کار را تمام کند
  مي ترسم بعد بازي
  عراقچي دوباره تبلت اش را بيرون بياورد
  تا به يادگار فيلم بگيرد
  و کاپيتان ظريف
  کراوات جان کري را به يادگار بگيرد
  و ما بي خود به خيابان بريزيم
  و جشن باخت بگيريم.

  واقعا تو اين بازي طرف بازنده معلومه کيه و برنده هم معلومه . بازي زد و برد آمريکا . خوش به حال اسرائيل با اين دوستي که داره و بد به حال مسلمانان فلسطين که دل خوش به دولت ضعيف ايرانند. کري هرجا که رفت و گفت حرفش اسرائيل بود اسرائيل . سران ما حرفشون همش توافق با ارباب بود و همين!
  پاسخ

  با سلام مواضع دولت ايران در خصوص مسئله فلسطين و سوريه با مواضع نظام اسلامي متفاوت است زيرا نظام اسلامي بر اساس قانون اساسي و دين مبين اسلام از فلسطين و سوريه حمايت مي نمايد و دولت هم وظايف خاص خود را انجام مي دهد، هر چند که تحرکات دولت در اين رابطه قابل قبول نيست. از نظر شما ممنونم .
  + نويد 
  بسيار تاسف آور است سي سال مقاومت ونه گفتن به استکبار دادن اين همه قرامت براي مقاومت حلال چه لالايي مخملي انگار همه خوابند
  پاسخ

  با سلام از لطف و حضور شما ممنونم و بحمدلله جريان مؤمن به انقلاب مسير صحيح را مي پيمايد، هر چند که دولت در اين مسير کوشا و فعال نست.