• وبلاگ : ..:: وزنه سياسي ::..
 • يادداشت : چرا به گفتمان امام و انقلاب مي تازند؟
 • نظرات : 0 خصوصي ، 5 عمومي
 • چراغ جادو

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام
  خوب هستيد؟

  مطالب واقعا عالي داريد!

  لذت برديم!

  بهتون تبريک مي گم.

  تمايل داشتيد به سايت ما هم سر بزنيد.

  اگر تونستيد هم سايت ما رو لينک کنيد.واقعا به حمايتتون نياز داريم
  ممنون

  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ سه شنبه 93 بهمن 14 نوشته شما با عنوان چرا به گفتمان امام و انقلاب مي تازند؟ برگزيده شده و در جايگاه تيتر دو در مجله پارسي نامه قرار گرفته است. دبير تحريريه ي اين انتخاب زهرا.م و دبير سرويس آن محمد يزداني بوده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
  پاسخ

  سلام عليکم از دوستان مجله پارسي نامه تشکر مي نمايم.

  با سلام
  بعد از اين سخنان روحاني بسياري از مردم با اشاره به جمله خاص رييس جمهور مبني بر اينکه «خداوند عقل سالم (به منتقدان دولت) بدهد، به بدن سالم عقل سالم بدهد» معتقدند اين جمله وي تعريضي به منتقداني است که به خاطر حضور در سالهاي جنگ و دفاع مقدس در حال حاضر بدن سالمي ندارند ولي اکنون به جاي آنکه به سبب جان فشاني هاي آن دوران مورد تکريم واقع شوند يا لااقل از سوي رييس جمهور مورد کنايه قرار نگيرند، اين روزها به خاطر نقد عملکرد دولت در عرصه ديپلماسي مورد هجوم نفر اول دستگاه اجرايي کشور قرار گرفته اند.
  پاسخ

  سلام عليکم يکي از مظاهر نفاق همين است، که در جلوي دوربين ها در منزل جانبازان از آنان تقدير مي نمايند و در جايي ديگر، در سخناني دو پهلو که برآمده از تفکر نفاق است، به جانبازان اهانت مي نمايند. البته آقاي روحاني هم در دوران دفاع مقدس در جبهه حضور داشته اند ولي بيشتر در لب کارون و اهواز بوده اند.
  نياز به راهنمايي داريم
  يا علي