• وبلاگ : ..:: وزنه سياسي ::..
 • يادداشت : جريان فاسد اقتصادي و اهانت به شعور ملت!!!
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + Ali 
  کلا به شعور ما داره توهين ميشه کلا

  ديگه چه خبر؟؟؟؟
  + محمد ليبرال 
  سلام جناب افراطي مدعي ارزشها اهانت و توهين را شما و رييس جمهور محبوبتان به ملت کرديد که با شعار مبارزه با فساد و باندهاي قدرت و ثروت روي کار آمديد اما فساد اقتصادي سه هزار ميلاردي و بابک زنجاني ها که يکي از برکات تحريم بود در آن پديدد آمد و معاون اول اين دولت به اصطلاح پاکدستان که رييس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي بود معلوم شد که خودش به فساد آلوده بوده و محاکمه و زنداني شد . جريان زر و زور وتزوير و مفاسد اگر در دولت کارگزران پديد آمد و در دولت اصلاحات ادامه پيدا کرد لا اقل شعار مقابله با آن را ندادند .نه اين که با شعار مبارزه بافساد وتشکيل دولت پاکدستان و اسلامي برسرکار آيند ودر عمل با مفاسد اقتصادي سه و نه هزار ميلاردي بابک زنجاني ها رکورد زده و برعکس شعار و وعده هاي سرخرمني جريان زر وزور و تزوير را تقويت کنند.
  پاسخ

  با سلام به محمد آقا، کافي است براي رسيدن به حقايق، تصوير آقاي بابک زنجاني را در شبکه مجازي سرج کنيد، آنگاه خواهيد ديد، که جوايز اين دزد يزرگ، توسط هاشمي رفسنجاني و حسن روحاني در مجمع تشخيص مصلحت به بابک خان تقديم شده است و لذا تا تربيت يافتگان مرکز استراتژيک رياست جمهوري و مجمع تشخيص مصلحت در مراکز قدرت حضور دارند امثال بابکها و شهرام ها بيشتر خواهند شد و حتي امام معصوم هم نمي تواند ريشه اين مفاسد را از بخشکاند. از جنابعلي انتظار است، که با عينک حزبي و گروهي به جريانهاي فرصت طلب اصولگرا و اصلاح طلب نگاه نکنيد بلکه انقلابي نگاه کنيد و از گرايش به ليبراليسم پرهيز فرمائيد. موفقيت شما را آرزومندم.
  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ شنبه 94 اسفند 1 نوشته شما با عنوان جريان فاسد اقتصادي و اهانت به شعور ملت!!! برگزيده شده و در جايگاه تيتر دو در مجله پارسي نامه قرار گرفته است. دبير تحريريه ي اين انتخاب *سحربانو* و دبير سرويس آن زهرا شريفي بوده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.