• وبلاگ : ..:: وزنه سياسي ::..
 • يادداشت : نقد درون گفتماني جبهه انقلاب اسلامي(2)
 • نظرات : 2 خصوصي ، 3 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ پنج شنبه 95 ارديبهشت 23 نوشته شما با عنوان نقد درون گفتماني برگزيده شده و در جايگاه پيوندها در مجله پارسي نامه قرار گرفته است. دبير تحريريه ي اين انتخاب *سحربانو* و دبير سرويس آن محمد صادق خدايي بوده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
  پاسخ

  سلام عليکم، ممنون از تلاش شما.
  ‌?به هيچ‌وجه شما جانبازان، مشروطيِ دانشگاه شهادت نيستيد

  ??رهبر انقلاب: يک جمله به اين برادر عزيزِ جانبازمان که ميگويد «من مشروطىِ دانشگاه شهادتم» عرض کنم: به هيچ‌وجه شما مشروطي نيستيد. شما #جانبازان ذخيره‌هاي باارزش دانشگاه جهاديد. جهاد لزوماً با #شهادت همراه نيست؛ اما لزوماً با فوزِ به رتبه‌ي مجاهدان و تقرّب به پروردگار همراه است. ميدان جهاد هم همه جاست؛ هم در دفاع نظامىِ از کشور، هم در دفاع سياسي و آبرويىِ از کشور و هم در تلاش براي پيشبرد کشور و ملت، که امروز شما در اين سنگر کار ميکنيد. اينها همه #مبارزه است و همه بايد مبارزه کنيم. 82/9/2
  تقديم بشما جانباز عزيز و گرامي, ايدکم الله
  باسلام و عرض تبريک ميلاد آقا اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز بشما اسوه مقاوکت و شجاعت و ديانت و سياست , ميدانيم که سران و ليدرهاي اصولگرايان دچار خودبيني شده اند و هرکدامشان خود را برتر و لايقتر از ديگران ميدانند , لذا حاضر نيستند اصلح بودن ديگري را بپذيرند , و نهايتا آراي اصولگرايان بين آنها تقسيم و نهايتا هيچکدام به راي اکثريت دست نمي يابند , نمونه آنرا در چند انتخابات گذشته ديده ايم , يک روز نتوانستند در مقابل احمدي نژاد به يک کانديداي فراگير برسند و يک روز در مقابل روحاني و عارف چنين شکست سختي را به جامعه اصولگرايي وارد کردند , بنابراين و با ادامه اين پراکتدگي و خود برتربيني نميتوان اميدوار به وحدت و پيروزي داشته باشيم , اين در حالي است که جناح مقابل به نفع کسي که تشخيص ميدهند راي بيشتري دارد کنار ميروند , همانگونه که عارف در امتخابات 92 عمل کرد.
  پاسخ

  سلام عليکم، استاد عزيز، نظرات حضرتعالي کاملاً درست و بحق است، بايد در انتهاي دهه چهارم انقلاب، جبهه فکري انقلاب اسلامي در حرکت رو به جلو و پيچ بزرگ تاريخ، فرزند زمان خود باشد و ضرورت دارد بر اساس اصول و مبناي انقلاب، بازانديشي نظري و نقد فعالانه خود را در دستور کاري قرار دهد، والا بايد منفعلانه گوشه عزلت بنشينيم و دست دعا بلند نمائيم، که اين عمل شايسته فرزندان حضرت روح الله و امام خامنه اي نمي باشد. نوفيق الهي ياريگرتان باشد.