شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

درب کنسرو بازکن برقی
+ دکتر عارف نماينده مجلس، در خصوص تفاوت اصولگرايان با اصلاح طلبان، خطاب به فرد اصولگرا مي گويد: «تفاوت ما در اين است که قطار ما به هر ايستگاهي مي‌رسد، ابتدا دست افراد را مي گيريم و با خود همراه مي‌کنيم، سپس آنها را شناسايي مي‌کنيم، اما شما اگر احساس کنيد با فردي کوچکترين اختلاف نظري داريد، او را پايين مي‌اندازيد و اين مهمترين اختلاف و تفاوت گفتمان اصلاحات با شماست.» ...
آقاي عارف درست گفته؛ زيرا کشتيي اصلاح طلبان، همانند کشتي معاويه جايي براي بي دين، ضدانقلاب، ليبرال، اپوزيسيون، فتنه‌گر و اشرافي دارد، اما کشتي امام حسين عليه السلام، جاي کساني است که به اياک نعبدو و اياک نستعين اعتقاد و اعتماد دارند
اصلاحطلبان خيلي با اصلاح طلبان تفاوت دارن ...عنوانش خوبه محتواش گنداب
2-سوفيا
نه منظورش اين بوده که اول دست ميديم همراه مي کنيم بعد از جاي بلندتري پرت مي کنيم که ديگه مطمئن بشيم بلند نميشه مثلا گرونيهاي الان با اواخر دوره احمدي نژاد، دوتاشونم سنگين بودن و کمر شکن و ولي اصلاح طلبان واسه ملت کلا کمر نذاشتن:)
+ سخنگوي قوه قضائيه: از کف سبزميدان به عراقچي و از عراقچي به سيف رسيديم. حسن روحاني؛ ولي اله سيف را به مشاور خود در امور پولي و بانکي انتخاب کرد. نتيجه؛ با حکم روحاني، دست قوه قضاييه در محاکمه سيف کوتاه و لذا با محاکمه چند آفتابه دزد، پرونده به روز سياه نشاندن اقتصاد مردم، بايگاني مي گردد! نتيجه دوم: وزير بهداشت گفت:" همين که هست، مردم رئيس‌جمهور انتخاب کردند، پس، روح و روان همديگر را آزار ندهيم.»
بني صدر که مخالف نظام بود توسط رهبري و مجلس بر کنار شد اين حتمن نظام باهاش موافق هست
مردم چه گناهي کردن که دو سه نفر رو خودشون انتخاب ميکنن و بعد ميگن به يکي از اينا راي بديد !
همه 6 نظر
{a h=ravandi}‍‍‍‍ راوندي {/a} بني صدر مخالف بود اما مجلس انقلابي بود کار مجلس نظارت بر قوه مجريه هست وقتي بيشتر نمايندگان اصلاح طلب هستن چطور مي تونن راي به عدم کفايت ابوالحسن روحاني بدن..تفاوت مجلس انقلابي و غير انقلابي اينجاها نمود پيدا مي کنه ...مجلس حتي عرضه استيضاح رو هم نداره...مجلس زمان بني صدر راي به عدم کفايت بني صدر داد و امام او را عزل کرد
البته خود کرده را تدبير نيست دولت و مجلس فعلي نتيجه انتخاب مردم هستن
+ قصد حسن روحاني از انتخاب ولي اله سيف بعنوان مشاور رئيس جمهور در امور پولي و بانکي، کشيدن حصار خط قرمز بدور او است، تا قوه قضائيه بر اساس دستور رهبري، نتواند سيف را محاکمه نمايد و لذا اين حکم توهين به شعور مردم است! يحتمل همانگونه که وزير اشرافي و ثروتمند دولت، يعني قاضي زاده هاشمي گفت؛ "رأي داديد و همين که هست! بايد تحمل کنيد".
+ بيشتر مردم بدنبال کسب آبرويند و اينان، عزت محورند و برخي آبروي خود را هزينه مي‌کنند و اينها، تکليف محور، ولذا کاسبان آبرو، موج سوارند و هزينه کنندگان آبرو، ايثارگر. پس چرا جريان انقلابي مشتاق کسب آبرو است، در حالي که امام خامنه‌اي عزير، آبروي خود را براي حفظ انقلاب و اسلام در کف دست گرفته و تقديم امام عصر عجل الله تعالي فرج الشريف مي‌نمايند. آيا ما غافليم؟ کمي از لاک عزت محوري خارج شويم.
+ جنگ نرم دشمن، براي شکار بصيرت است. امروز دشمن با تمام اطلاعاتش در جنگ رسانه اي خود در کنار جنگ اقتصادي، بصيرت انقلابي مردم ايران را نشانه رفته ولذا هدف دشمن در جنگ رسانه‌اي و جنگ اقتصادي، شکستن مقاومت و اميد ملت ايران است، زيرا سرنوشت ملت نااميد، شکست قطعي است. پس با بصيرت و اميد، يقينا دشمن شسکت خواهد خورد.
2-محرم
97/6/24
+ درس محرم: خطر تفکر ليبرالي که از عاشورا درس مذاکره فهميده، آنقدر سهمگين است، که نه تنها هسته اي، موشکي و ارزش پول ملي کشور را به حراج مي‌گذارد، بلکه استقلال و دين ملت را با حمايت از تلگرام، تباه مي‌کند، فلذا تيزبيني حضرت روح الله، خطر ليبرالها را با عزل منتظري برطرف کرد، ولي هاشمي رفسنجاني تمام همت خود را براي حضور ليبرالها در قدرت بکار بست و دولت يازدهم و دوازدهم، برآمده از آن تفکر است.
2-محرم
97/6/24
+ جان کري وزير خارجه سابق آمريکا ادعا کرده که در چند ماه گذشته 4 بار با ظريف وزير خارجه ايران ديدار داشته و از او خواسته که قدرت منطقه اي ايران محدود شود! و ظريف هم ادعا کرده، با جان کري پيرامون برجام مذاکره داشته! کداميک دروغ مي گويند؟! جان کري هر آنچه در خصوص مذاکرات هسته‌اي قبل از برجام گفته بود، به واقعيت پيوست. اما وعده‌هاي ظريف و روحاني در پسا برجام دروغ بود، ولذا بوي خيانت به مشام مي‌رسد.
+ جان کري بعد از برجام گفت: «براي نوه‌هايتان بگوئيد که چگونه در يک اتاق، ظريف را تسليم کردم.» بايد پرسيد؛ چرا ظريف از افشاء محرمانه‌هاي آن اتاق وحشت دارد، که با پول ملت، بدنبال مذاکره با جان کري به کشورهاي ديگر مي‌رود؟! حال که مجلس در رأس امور نيست! دستگاهاي امنيتي جلوي ياغي گري ديپلماسي برخلاف مصالح کشور را بگيرند؟! آيا دولت اعتدال، بهشت جاسوسان است؟!
چراغ جادو
وزنه سياسي
91 امتیاز
4 برگزیده
144 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
وزنه سياسي عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله شهريور ماه
vertical_align_top