شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

ساعت ویکتوریا

وزنه سياسي

+ بلاخره شايعات به واقعيت پيوست و اسامي وزراء خائن به ملت و کشور، که پيشنهاد حکميت را به امام خامنه اي داده بودند، افشاء شد. نام وزراء عبارت است از: محمد جواد ظريف،‌ فرهاد دژپسند، بيژن نامدار زنگنه، محمد شريعتمداري، محمود حجتي، رضا اردکانيان، محمد اسلامي، رضا رحماني، نکات مهم: ...
freand
ديروز 11:53 عصر
وزنه سياسي
1-اکثر امضاء کنندگان نامه به رهبري، تحصيل کرده کشورهاي غربي و غربزده هستند! 2-عدم امضاء نامه اخراج توسط حاج حسن و يا به گماشته‌هاي خود در مجلس دستور استيضاح آنان را سفارش مي‌دادند!

وزنه سياسي

+ چرا دولت نمي‌خواهد و يا نمي‌تواند جلوي گران فروشي خودروسازان را بگيرد؟! راه علاج، در دستان تواناي ملت است، اگر بخواهد! ثابت شد، که خودروسازان براي افزايش نجومي قيمت خودرو، مدتي از فروش آن خودداري کردند، لذا با توجه به اينکه نرخهاي جديد با واقعيت خودرو مطابقت ندارد، پس مردم نسبت دريافت پول واريزي خود اقدام نمايند. چرا بايد هزينه سرسام آور دزديهاي قانوني مسئولين خودروساز از جيب مردم پرداخت شود؟!
زمزمه نسيم
ديروز 5:4 عصر
*Baran*
بله.واقعا چرا؟

وزنه سياسي

+ غلامحسين کرباسچي براي اجرا حکم قطعي يک سال زندان صبح امروز به زندان منتقل، ولي خيلي زود به منزل بازگشت! کرباسچي در باره آزاديش گفت: «در دادسرا وقتي به معاون دادستان تهران موضوع درخواست اعاده دادرسي نسبت به حکم دادگاه اصفهان را گفتم، نامه دادند، تعهد گرفتند و فعلاً آزاد شدم.» ظاهرا از اين شيوه آزادي با اخذ تعهد، تنها اقشار 4 درصدي اشرافي ضدانقلاب بهره‌مند مي‌گردند! چه بايد گفت!
*Baran*
ديروز 10:57 عصر

وزنه سياسي

+ خيانت حسن روحاني در حل مشکلات اقتصادي ملت، به اوج رسيده، اما با ابزار شيطاني دروغ و تهمت مباني اسلام و انقلاب را خدشه دار مي‌نمايد! در حالي که مطالبات واقعي مردم رفع مشکلات اقتصادي است، اما رئيس جمهور، صبح امروز در جمع کارکنان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: «حجاب در قرآن به نگاه مردان اشاره دارد که هرزه نباشند و از ما مردها شروع مي شود در حالي که ما زنان و دختران را دستگير مي‌کنيم.»
مبارز..
ديروز 4:56 عصر
در انتظار آفتاب
شيخنا دوباره هذيان گفتندي
+ حسن روحاني در جمع علما اهل تسنن و تشيع استان گلستان گفت: «امروز در کشور مشکل وجود دارد، اما اگر درد و رنج را مي‌بينيم، زحمت ديگران را هم ببينيم و شاکر نعمات باشيم.» مردم براي کدام زحمت حسن روحاني شاکر باشند؟! براي افتضاح در برجام و فروش خائنانه 18 ميليارد دلار و 80 تن سکه، به 4 درصدي ضدانقلاب! برابر قانون اساسي، حق روحاني در برجام، اقتصاد و جلوگيري از گسترش فضائل ديني و اعتقادي، لعنت است! همين
هما بانو
ديروز 1:13 عصر
+ دولت تزوير چشم دهباشي را کور کرد! حسين دهباشي در توئيتر، مدت 4 ماه زنداني قطعي خود را بخاطر شکايت دولت روحاني (وزارت بهداشت) اعلان و در بخشي از توئيت خود نوشت: «انشاالله کفاره گناه ناخواسته در تبليغ اهل نالايق قدرت» عجب! حسن روحاني، با شعار دهباشي، مبني بر "چرخيدن همزمان سانتريفيوژ و چرخ اقتصاد ملت"، رياست جمهوري را تصاحب کرد! در منطق درندگان، جواب خوبي بدي است
هما بانو
ديروز 1:13 عصر
+ علي مطهري طي تعرضي به خبرگان رهبري، مي‌گويد: «امروز مجلس خبرگان رهبري کار خود را از نظارت بر رهبري به نظارت بر دولت که کار مجلس شوراي اسلامي است تغيير داده است و اين خلاف قانون اساسي است.» چرا اين خوارجي نفوذي در مجلس، بجاي نظارت بر دولت، مرتبا به نهادهاي انقلابي حمله مي‌کند! وقتي نمايندگاني مثل مطهري، در نظارت بر دولت، به قانون اساسي عمل نکنند، آنگاه نهادهاي حاکميتي، به تکليف انقلابي عمل مي‌کنند.
هما بانو
ديروز 1:11 عصر
+ جواد ظريف گفت: «جهان متوجه شده آمريکا همان شاه‌ برهنه است.» حالا که جهان متوجه شده، آيا روحاني و ظريف هم متوجه‌اند؟! به نظر نميرسد! زيرا هيچ فرد ديوانه‌اي 8 ماه بعد از خروج ترامپ از برجام، ذليلانه و حقيرانه به آستانه اروپا به گدايي نمي‌نشيند! ظريف و روحاني! برجام را با اعتماد به شاه برهنه پذيرفتند! آقاي ظريف، انقلاب اسلامي 40 سال پيش ثابت کرد، آمريکا شاه برهنه است، اما ليبرالهاي منافق نپذيرفتند!
freand
97/10/28
+ پدر بي عرضه، فقط داد مي‌زند حسن روحاني در گلستان گفت: «هفته‌اي نيست که در دولت داد نزنم و فرياد نکشم.» وقتي دولت اعتدال، معجوني از احزاب، براندازان و فتنه‌گران است! پس آنچه به جايي نرسد، فرياد است. اگر حاج حسن هر هفته داد مي‌زند! اما تره‌اي برايش خرد نمي‌کند! معني‌اش چيست؟! يعني حسن، قبولت ندارند و دولتت برايشان رحم اجاره اي است! حسن! استعفاء بده، تا ملت تکليفشان را بدانند.
+ 1-چرا آمريکا و اروپا مخالف پرتاب ماهواره ايراني با پرتابگر ايراني بودند؟! 2-چرا پرتاب ماهواره پيام ناموفق بود؟! پاسخ سئوال 1 : در برجام و قطعنامه 2231 شوراي امنيت سازمان ملل، خائنانه، تعهد دادند که ماهواره با پرتابگر ايراني پرتاب نکنند! پاسخ سئوال 2 : انتقال خائنانه سازمان فضاي کشور از رياست جمهوري به وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، به حد صفر رساندن بودجه آن سازمان، اخراج متخصصين فضايي.
+ محمود احمدي نژاد رئيس جمهور سابق در نامه اي بر عليه سردار سليماني شورش کرد و نوشت: «گفته مي‌شود که جنابعالي در ماجراي دستگيري برادر آقاي جهانگيري، معاون اول رييس جمهور از سهامداران اصلي بانک گردشگري، پادرمياني کرده و با توصيه به مقامات مربوطه موجبات آزادي ايشان را فراهم کرده‌ايد. اما چرا حاج محمود نگفته که برادر جهانگيري در دولت او! آنهم با حمايت بقايي و مشايي صاحب بانک گردشگري شد؟!
آموزش پیرایش مردانه اورجینال
وزنه سياسي
62 امتیاز
30 برگزیده
152 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
وزنه سياسي عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله بهمن ماه
vertical_align_top