شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

تسبیح دیجیتال
+ جواد ظريف وزير خارجه کشورمان گفت: «تعامل با غرب اعتبارش را در ايران از دست داده است و من هم بي اعتبار شده‌ام» ظريف اعتراف کرد اما چه کنيم با بي اعتباري رئيس جمهورمان، که قريب دو سال، جرأت نشست خبري با رسانه ها و حتي صدا و سيما را هم ندارد.
وزنه سياسي
روحاني از بي اعتباري خود با خبر است، اما جريان ليبراليسم و شايد، فراماسونرها، اجازه اعتراف به او را نمي‌دهند، زيرا اعتراف روحاني، يعني مرگ فتنه‌گران، کارگزاران سازندگي، اعتداليون، براندازان، اپوزيسيون و اصلاح طلبان آمريکايي است!
+ #پايگاه_رسانه‌اي دشمن کجا است؟! بعد از توقيف #نفتکش #انگليس، بدست نيروهاي پرتوان سپاه پاسداران، برخي از پايگاههاي فرهنگي، رسانه‌اي و #ستون_پنجم دشمن، دچار سکوت مرگبار شدند! در رأس ستون پنجم دشمن، #روزنامه_ايران، زير نظر نهاد رياست جمهوري، توقيف نفتکش انگليسي را #سانسور کرد! گويا حسن روحاني رئيس جمهور انگليس است! ظاهرا اينها بيشتر از انگليس و آمريکا #سوخته‌اند!
وزنه سياسي
خب برويد به جهنم، يک جاي گرم(برگرفته از سخنان بي ادبانه #حسن#روحاني)
بشنو از دل.
به قول استاد#جوادتبريزي اينها فرماسون هاي وطني،هستند،وبريتانيابراي روزمبادا،تربيتشون کرده.

وزنه سياسي

+ خسرو شهراز بازيگر سريال گاندو در خصوص واکنش تند مسئولين دولتي به سريال گاندو گفت: «مسئله اساسي مملکت ما امنيت است و ربطي به مسائل ديگر ندارد. وقتي که يک دزد را بگيريد سريع اعتراف نمي‌کند که دزدي کرده است، يک ضرب المثل است که مي‌گويد "چوب را برداري گربه دزد فرار مي کنه.» اگر حسن روحاني به اندازه خسرو شهراز بصيرت داشت، هيچگاه، به بودجه صدا و سيما تعرض نمي‌کرد، اما امان از بي بصيرني و کدخداپرستي!
+ علي لاريجاني رئيس مجلس گفت: «نبايد به دستگاه ديپلماسي کشور فشار آورد و آن را وادار به #اقدام_عجولانه کرد.» واقعا علي لاريجاني درست مي‌گه! اما حاج علي آقا! مي‌داني کدام #احمق با توصيه حسن روحاني منافقانه به نمايندگان مجلس فشار آورد، تا #برجام را 20 دقيقه‌اي تصويب کردند! خدا آن احمق منافق را به زمين مرگ بزند، که #اشعث‌وار، زمينه خيانت به ملت و کشور را فراهم کرد.
نتيجه هم‌گرايي نامبارک يک اصولگراي فرصت طلب، بعنوان رئيس مجلس و يک اعتدالي ليبرال، بعنوان رئيس جمهور، تصويب برجام در 20 دقيقه است!
+ رهبري فرمودند: «جمهوري اسلامي دزدي دريايي #انگليس_خبيث را بي جواب نمي گذارد.» امروز 28 تير98 يک فروند #نفتکش_انگليسي، در تنگه هرمز به علت عدم رعايت قوانين و مقررات بين المللي دريايي بنا به درخواست سازمان بنادر و دريانوردي استان هرمزگان، توسط يگان شناوري منطقه يکم نيروي #دريايي_سپاه توقيف شد. شکستن #تکبر_انگليس، کار ليبرالهاي #دولت_روحاني نيست، بلکه در دستان تواناي #نيروهاي_انقلابي است.
+ ترامپ‌هاي متخصص تحريم بعد از شکست فتنه دي ماه 96 ترامپ آمريکا در اقدامي انفعالي صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران را تحريم کرد! در سال 98 بعد از افشاء سريال گاندو از نقش برجسته دولت حسن روحاني در نفوذ جاسوسان آمريکا در نهاد رياست جمهوري، ترامپ ايران(روحاني) دستور تحريم صدا و سيما را صادر کرد! ترامپ‌ها در آمريکا و ايران، متخصص تحريمند! زيرا هر دو ترامپ از نقش بصيرت افزايي صدا و سيما، بشدت عصباني‌اند!
حالا صدا و سيما يه بار توعمرش يه کار خوب کردا....
+ منطق آمريکا از مذاکره تحميل ديکته است! هدف ترامپ از مذاکره با ايران، تحميل ديکته موشکي است، زيرا اعتقاد ترامپ بر اين است، که طرح برجام 2 و 3 از سوي حسن روحاني، مذاکره پيرامون محدوديت قدرت موشکي و منطقه‌اي ايران بوده که روحاني بدقولي کرده است! متن برجام، نشان از يک توافق طرفيني ندارد، بلکه رأي به محکوميت ايران صادر شده، که بنا به دلايلي، براي محکوم، تخفيف مجازات هم در نظر گرفته‌اند!
ساعت ویکتوریا
وزنه سياسي
رتبه 47
47 برگزیده
154 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
وزنه سياسي عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله تير ماه
vertical_align_top