شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

چراغ جادو

وزنه سياسي

+ ظريف وزير خارجه کشورمان، جان بولتون، بن‌سلمان، بن‌زائد و بي‌بي (نتانياهو) را عضو «تيم ب» دسته بندي و نتيجه گرفته که ترامپ تحت تأثير تيم ب، بر عليه ايران موضعگيري مي‌کند. شرمساران و خيانتکاران در پذيرش و اجراء برجام، آسمان و زمين را به هم مي‌بافند، تا لب به اعتراف نگشايند و شکست برجام را نپذيرند! کاش، زمان براي صدور کيفرخواست ظريف و رئيسش از سوي قوه قضائيه فراهم مي‌شد.
زمزمه نسيم
ديروز 11:58 صبح
اين خاصيت لژهاي فرماسون هاست؛که عين حلقه هاي درهم تنيده تارعنکبوت دردل حکومت ها وملت ها نفوذکرده ونفوذداده اند براي روزمبادا...
{a h=beshnoazdelman}بشنو از دل.{/a} با نظر شما موافقم، زيرا موضعگيريها و هماهنگيهاي دولت اعتدال با کشورهاي غربي، ذيل جريان فراماسونري تعريف مي‌شود.
+ نتيجه 6 سال خيانت اعتداليون ليبرال به مردم و کشور حسن روحاني در کرمانشاه گفت: «بايد دشمن را پشيمان ... و به نقطه عقلانيت که فعلا از آن خارج شده، برگردانيم.» ظريف وزير خارجه گفت: «اروپا کمتر از 1 درصد از تعهدات برجامي خود را انجام داده است.» حسن روحاني پريشان‌گوي کذاب، مي‌خواهد دشمن را سر عقل بياورد! جواد ظريف دروغگو، به نتايج تقريبا هيچ برجام اعتراف مي‌کند!
مارا به رخت وچوب شباني فريفته است؛اين گرگ سال هاست که باگله آشناست.
{a h=beshnoazdelman}بشنو از دل.{/a} عالي بود. دست شما درد نکنه.
+ ظريف وزير خارجه کشورمان گفت: «نمي‌گذاريم آمريکا تنگه هرمز را ناامن کند.» يعني اگر آمريکا صادرات نفت ما را به صفر برساند و عربستان و امارات جايگزين نفت ما را جبران کنند، ظريف و روحاني هيچ غلطي نخواهند کرد تا آمريکا به اهدافش برسد!
سلام ... راستي چرا وقتي قيمت نفت بالا ميرود کمتر کسي متوجه ميشود اما وقتي پايين مي آيد همه ميفهمند ! ؟
اينا ماموريت خود را به خوبي انجام دادن،کشتن خودباوري جوانان وتاخير درروند رشد صنعت هسته اي واخراج دوستان امثال شهيد احمدي روشن،ودريک کلام وابستگي مطلق به غرب،حالاهم واقعا دلشون رضا برراندازي مجدد نيست!!
ساعت دماسنج
وزنه سياسي
رتبه 51
45 برگزیده
154 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
وزنه سياسي عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله ارديبهشت ماه
vertical_align_top