شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

mp3 player شوکر
+ [تلگرام] احمدي نژاد، رئيس جمهور سابق، جداي از اقدامات #انحرافيش، اما برخي حرفهايش قشنگ و زيبنده #دولت_اشرافي حسن روحاني است که گفت: " #انقلاب_مرتع نيست که در آن #بچرند." #ثروت_اشرافي و #فتنه_گري آنها، گوياي اين است، که #جماعت_ليبرال، بي صدا و #چراغ_خاموش، در انقلاب اسلامي چريده اند!
#محسن
99/1/13
+ [تلگرام] به نام خدا و براي خدا لذت همسفر با #گاندو ! جيسون رضائيان #طعم_آدامس حسن روحاني را مي دانست؟! فروردين ماه سال 93 در جريان سفر #حسن_روحاني به چابهار، يکي از همراهان حاضر در هلي کوپتر، #يگانه_صالحي همسر #جيسون_رضائيان بوده است! سئوال! يگانه صالحي و حسن روحاني، کدام يک #جاسوس_آمريکايند؟! حسن روحاني در سال 65 جلسه اي با نماينده #سازمان_جاسوسي_سيا در پاريس داشت! البته بعدا معلوم شد، که طرف مذاکره با روحاني، از اعضا برجسته سازمان جاسوسي #موساد_اسرائيل بوده است! حاج حسن! همسفر با #پرستو (گاندو)؟!!!
#محسن
99/1/12
+ در آستانه عيد نوروز، توئيت زيبا، پرمفهوم و نويدبخش يک شيعه‌ي انقلابي عربستان سعودي را مرور نمائيم که نوشته: خدا يک بار خانه‌اش را براي بدنيا آمدن علي عليه السلام خالي کرد. اين بار، خانه را براي چه کسي خالي کرده؟ اللهم عجل لوليک الفرج
تسبیح دیجیتال
وزنه سياسي
رتبه 37
63 برگزیده
151 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
وزنه سياسي عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله فروردين ماه
vertical_align_top