سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردم چیزى را نگفتند : خوش باد ، جز آنکه روزگار براى آن روز بدى را ذخیرت نهاد . [نهج البلاغه]
 
شنبه 96 اردیبهشت 2 , ساعت 8:23 صبح

به نام خدا و برای خدا

در چندین ماه گذشته پخش مناظره های زنده نامزدهای ریاست جمهوری، همانند پرداخت یارانه های نقدی برای دولت راستگویان! به عزای عظمی تبدیل شده و نهایتاً با عدم تائید صلاحیت دکتر زاکانی و دکتر حاج بابایی از سوی شورای محترم نگهبان، یکی از موانعی که ترسوهای اعتدال را وادار به فرار از مناظره زنده می کرد، از پیش پای اعتدالیون برداشته شده و لذا همانگونه که در نوشته قبلی به اطلاع همراهان عزیز "وبلاگ وزنه سیاسی" رساندم، به احتمال قوی با عدم حضور عمارهای دوران (دکتر زاکانی و دکتر حاج بابایی)، لیبرالهای غربزده با مناظره زنده تلویزیونی موافقت خواهند کرد!

برخی فکر می کنند که موضوع مناظره زنده تلوزیونی، در چند روز گذشته موجب عزای جناب روحانی و مشاوران امنیتی ایشان شده! و این در حالی است که ترسوهای اعتدال، قصدشان بر این بود تا جلوی پخش مناظره های زنده را همانند برجام در شورایتت عالی امنیت ملی تصویب نمایند که با مخالفت اعضآ آن شورا، به اهداف ضدانقلابی خود نرسیدند و لذا از طریق ستاد تبلیغات انتخابات به ریاست وزیر کشور، به این خواسته نامشروع خود رسیده و پخش مناظره های زنده را ممنوع کردند.

پس از اینکه موضوع ممنوعیت پخش مناظره ها از سوی سخنگوی وزارت کشور دولت راستگویان! به اطلاع عموم مردم رسانده شد، واکنشهای شدید ملت را به همرا داشته و موجب وحشت اعتدالیون شده و ترفند منافقانه آنها، بر ضد خودشان تبدیل شده و لذا با تداوم اعتراضات مردمی، مجبورند برای حفظ پرستیژ کاذب خود، به مناظره های زنده رضایت دهند، هر چند بخوبی واقفند، مناظره زنده تلویزیونی به محل محاکمه لیبرالهای دولت غربزده تبدیل خواهد شد و ملت پس از گذشت 4 سال از اقدامات محرمانه دولت اعتدال، بر علیه انقلاب اسلامی آگاه شده و آژیر رسوایی آنان بصدا درخواهد آمد و سقوط قطعی جبهه لیبرال و سکولار در 29 اردیبهشت 96 بدست همان مردمی که وعده های کذب 100 روزه حسن روحانی را باور کردند، رقم خواهد خورد، هر چند که جای خالی عمارهای انقلاب در مقابل لیبرالهای ترسو، در مناظره های زنده خالی خواهد بود.

والسلام


جمعه 96 اردیبهشت 1 , ساعت 8:32 صبح

به نام خدا و برای خدا

اکثر ملت ایران انتظار تائید صلاحیت مجدد آقای حسن روحانی را برای کاندیداتوری ریاست جمهوری نداشتند و مردم فکر می کردند، که پس از افشاء رابطه مشکوک جناب روحانی با یکی از مامورین مخفی اسرائیل در سال 65 که توسط استاد حسن عباسی در چندین محفل دانشجویی افشاء شد و همچنین عدم تبعیت عملی او از ولایت فقیه و ساختار شکنی در بکارگیری غفتنه گران در مسئولیتهای مهم و حساس کشور، قطعا برای رد صلاحیت او کافی است! اما پس از تائید صلاحیت حسن روحانی، مردم باور داشتند، در صورتی که او در مناظره هایی زنده تلوزیونی حاضر شود، قطعا توسط کاندیداهای جریان انقلابی رسوا خواهد شد.

با تأسف فراوان، ناباورانه شاهد عدم احراز صلاحیت دو تن از عمارهای رهبر انقلاب اسلامی(آقایان زاکانی و حاج بابایی) از سوی شورای محترم نگهبان بودیم. این دو نفر می توانستند، در مناظره های زنده تلوزیونی، پرده نفاق دولت اعتدال غربزده را در 4 سال گذشته بالا زده و چشمان ملت ایران را به گوشه ای از تخلفات گسترده مادی و معنوی "جریان زر و زور و تزویر" بینا نمایند، ولی ظاهرا تقدیر بر این است، که حسن روحانی با کلکسیونی از دروغ، تزویر، نفاق، حقوقهای نجومی، اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان، قراردادهایی نظیر برجام، FATF و IPC ، ترس و وحشت از دشمن و بکار گیری فتنه گران، همچنان در نزد ملت افشاء نشود و از مناظره زنده تلوزیونی هم فرار کند و گزینش صحیح ملت را در 29 اسفند 96 به مخاطره اندازد.

خداوند در آیه 58 سوره نساء در موضوع امانت، می‌فرماید: «إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَماناتِ إِلى‏ أَهْلِها»؛ خداوند به شما فرمان مى‏دهد که امانت‌ها را به صاحبانش بدهید. آیا حسن روحانی صلاحیت اداره یک کشور را با تفکر انقلاب اسلامی دارد؟ وقتی شیطان بزرگ او را میانه رو و لیبرال می داند و به حمایت از او فرمان می دهد! و با توجه به تأکید حضرت روح الله، مبنی بر اینکه -نگذارید انقلاب بدست نااهلان و نامحرمان بیفتد- آیا حضور یک فرد لیبرال و غربگرا در رأس قوه مجریه با فرمان امام  سازگاری دارد؟!

والسلام


جمعه 96 اردیبهشت 1 , ساعت 1:39 صبح

به نام خدا و برای خدا

اکثر مردم ایران گزینه مورد نظر خود را برای ریاست جمهوری، فارغ از تفکرات سیاسی کاندیداها، پس از پایان مناظره ها انتخاب می کنند. متأسفانه دولت ترسوی اعتدال، راه گزینش صحیح را بر روی ملت، با عدم پخش زنده مناظره ها مسدود کرده تا مردم، پی به بی کفایتی حسن روحانی و تیم غربزده و لیبرال او نبرند لذا سید سلمان سامانی سخنگوی وزارتغ کشور اعلان کرد: «کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری که در وزارت کشور تشکیل می‌شود با پیشنهاد صدا و سیما مبنی بر زنده بودن مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری مخالفت کرده است.»

پس از خبر لغو مناظره ها بصورت زنده، حسن روحانی که به شدت از مناظره زنده وحشت دارد، در جمع جوانان و نخبگان استان فارس، خود را طرفدار مناظره آزاد معرفی کرد و گفت: «امیدوارم ستاد تبلیغات انتخابات، تجربه ها را باز مرور کند، من طرفدار آزادترین شیوه مناظره ها هستم که مردم بتوانند بهتر انتخاب کنند.»

با توجه به لغو مناظره زنده و اعلان آمادگی حسن روحانی برای شرکت در مناظره زنده، باید گفت؛ کسانی که حسن روحانی را هدایت می کنند، ایشان را فردی بی ادب و بسیار عصبانی مزاج می شناسند و در 4 سال گذشته هم به غیر از برجام آمریکائی هیچ کارنامه درخشانی برای دفاع از خود در برابر ملت ندارد و لذا مشاوران غربزده و لیبرال رئیس جمهور، با مناظره زنده مخالفت ورزیده و از طرف دیگر، به جناب روحانی تکلیف کرده اند، که خود را طرفدار مناظره زنده به ملت معرفی نماید!

سخنان منافقانه رئیس جمهور، مبنی بر طرفداری از مناظره زنده همانند داستان معاویه است که گویند:

معاویه طی دستوری به ندیمان خاص خود گفت؛ تعدادی بره گوسفند بهب بچه های کوچکی که دوستدار علی علیه السلام در شهر کوفه هستند، اهدا کنند و پس از مدتی مجددا دستور داد، حالا که بره ها مقداری بزرگ شده و بچه ها هم با آنها اُنس گرفته اند، بروید و بره ها را بدزدید و سپس شایع کنید که بره ها توسط علی علیه السلام دزدیده شده، تا موجب تنفر و بغض از علی گسترش یابد.

حقیر اعتقادم دارم، اگر صلاحیت آقای زاکانی مورد تائید شورای نگهبان قرار نگیرد، قطعا کمیسیون که همان دولت است، با برگزاری مناظره زنده جناب روحانی موافقت خواهد کرد، زیرا زبان گویای علی رضا زاکانی است که همانند زبان عمار، حسن روحانی را در نزد مردم رسوا و موجب رأی عقلانی ملت به خادم غیر اشرافی و واقعی خود خواهد می نماید.

والسلام


<      1   2   3      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ