سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بسا دانشمند که نادانى وى او را از پاى در آورد و دانش او با او بود او را سودى نکرد . [نهج البلاغه]
 
یکشنبه 98 اسفند 4 , ساعت 10:8 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در جلسه هیئت دولت گفت: «وقت آن است، آنها که بهانه دست آمریکا دادند، پاسخگوی موضع غیرکارشناسانه خود در مورد لوایح FATF باشند، FATF1 عدم تصویب جمعی خارج از دولت و مجلس را بهانه قرار داد و مصوبه‌ای را خلاف مصالح ملت ایران صادر کرد.»

عجب، وقتی روحانی عضو مجمع تشخیص مصلحت است، پس چرا به جلسات مجمع نرفته و از FATF دفاع نکرده تا بهانه‌ی کدخدای خود آمریکا را بر طرف نماید؟!

ظاهرا وظیفه حسن روحانی در دو دوره ریاست جمهوریش، پاسخ به بهانه‌های آمریکا با برجامهای متعدد بوده که بعد از برجام هسته‌ای، و کشف ارتباط مشکوک او با سرویسهای اطلاعاتی موساد اسرائیل، تیرش به سنگ خورده است!

اگر مجلس دهم در رأس امور بود و حسن روحانی را بخاطر اجراء غیرقانونی دستورات FATF استیضاح می‌کرد، امروز بی‌کفایتی و نفاق خود را در متلک گفتن به نهاد قانونی کشور، پنهان نمی‌کرد.

راستی؛ چرا حسن روحانی بی‌کفایت نمی‌گوید؛ خود و جمعی از اعضاء دولتش و نمایندگان مجلس، عضو مجمع تشخیص مصلحت هستند؟!

والسلام

 


یکشنبه 98 اسفند 4 , ساعت 9:10 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سخنی با عزیزان منتخب منصوب به جریان انقلابی در مجلس یازدهم.

مدتها است که مردم عزیز کشورم، از مشکلات اقتصادی و عملکرد دولت روحانی و مجلس شورای اسلامی ناراضی‌اند و این نارضایتی در کنار افشاء مفاسد اقتصادی برخی از مدیران دولتی و نمایندگان مجلس، مضاعف گردیده است.

پاسخ هدایتگران و روشنگران مذهبی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور به نارضایتی مردم این بوده، که مشکلات اقتصادی از انقلاب نیست، بلکه از انتخاب است، فلذا اکثریت مردم این سخن را باور کرده و در انتخابات مجلس یازدهم، به کاندیداهای انقلابی، با طرح شعار حل مشکلات اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی رأی دادند.

مردم به تکلیف خود در انتخابات مجلس یازدهم عمل کردند و حالا توپ در میدان منتخبان مردمی است، که وعده حل مشکلات اقتصادی را داده‌اند، لذا نباید لحظه‌‌ای از خدمت به مردم و انقلاب غفلت نمایند، زیرا آنان سرمایه جریان بزرگ انقلابی هستند، که مردم به آنان اعتماد کرده‌اند.

نمایندگان مجلس یازدهم باید بدانند، که زمینه ساز دولت اسلامی بر اساس "بیانیه گام دوم انقلاب‌اند، لذا اگر از این مهم غفلت نمایند و همانند اکثریت مجلس دهم، جاده صاف کن دولت ناکارآمد روحانی شوند، قطعا، امید و باور مردم را به بازی گرفته و به انقلاب اسلامی که در حال عبور از پیچ بزرگ تاریخی است، ضربه سختی وارد خواهند کرد.

والسلام

 


شنبه 98 اسفند 3 , ساعت 11:58 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

ملت عزیز و انقلابی ایران اولین مرحله از انتقام سخت خود را بعد از شهادت سردار دلها شهید سلیمانی، با انتخاب نمایندگانی انقلابی از جریان لیبرال غربزده داخلی گرفتند ولذا منتظر دومین مرحله انتقام سخت خود، این بار توسط نمایندگان انقلابی خود در مجلس یازدهم هستند.

حسن روحانی بصورت رسمی اعلان کرده که تاکنون دو بار استعفا داده، اما مورد قبول رهبری قرار نگرفته و تأکید رهبری بر ماندن روحانی تا پایان دوره ریاست جمهوری است.

حال این سئوال مطرح است. اگر رهبری با استعفای رئیس جمهور مخالفت کرده، آیا با استیضاح روحانی توسط نمایندگان ملت هم مخالف است؟!

باید گفت: استعفاهای روحانی معمولا برای فشار به رهبری، با هدف مذاکره پسا برجامی با آمریکا بوده، اما قطعا رهبری با استیضاح روحانی از سوی نمایندگان مجلس، مخالفتی ندارند، زیرا حجم خیانت و جنایت روحانی در حق اسلام، انقلاب، کشور و ملت ایران گسترده است ولذا استیضاح علنی رئیس جمهور توسط نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم، دومین مرحله از انتقام سخت ملت ایران از جریان غربزده و همسوی با شیطان بزرگ است.

با توجه به ترکیب مجلس یازدهم که اکثریت آن را نیروهای انقلابی تشکیل داده‌اند، قطعا روحانی، ضربه شمشیر محاکمه مردمی توسط نمایندگان مجلس یازدهم را احساس کرده ولذا ممکن است از همان حربه وزاری فاسدش، که قبل از استیضاح مجلس، استعفا می‌دادند، او هم با استعفا از کمند شمشیر استیضاح، فرار نماید. پس عمارهای انقلاب و رهبری در مجلس یازدهم به هوش باشند.

والسلام

 


پنج شنبه 98 اسفند 1 , ساعت 8:51 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت گفت: «هر کس به مجلس راه پیدا کند، نماینده کل مردم ایران است نه حزب و جناح خودش.»

عجب! همین آدم حقه باز، وقتی با حربه شیطانی دروغ، در سال 96 رئیس جمهور شد، خطاب به اکثریت و اقلیت گفت: «نحوه اداره کشور و مدیریت کشور، بنا به خواست مردم بر عهده و وظیفه اکثریت ‏است. اقلیت حقوق شهروندی اش را دارد.»

قبل از برگزاری انتخابات مجلس، ترس و لرز حسن روحانی را فرا گرفته، یحتمل باید بره یه جای گرم!

البته حسن روحانی، در سالهای برجام بازی، بی ادبانه منتقدین را به جهنم و یه جای گرم حواله می‌داد!

والسلام

 


پنج شنبه 98 اسفند 1 , ساعت 8:33 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

گویند شخصی از امام صادق علیه السلام پرسید: "بین دو حاکم در تردیدم، چه کنم؟

 امام فرمودند: «عادل ،صادق، فقیه و با تقواترین را انتخاب کن.» - گفت اگر به تشخیص نرسیدم؟

امام فرمودند: «ببین افراد متدین به کدام مایلند»؟ -شخص سائل گفت اگر نفهمیدم؟

امام فرمودند: «بنگر مخالفان آیین ما کدام را بیشتر می پسندند، او را کنار بگذار و ببین کدام بیشتر آنها را خشمگین میکند، او را برگزین.»

امام صادق علیه السلام جامع ترین دستوالعمل را پیش روی شیعیان آخرالزمانی خود برای انتخاب افراد اصلح و صالح قرار داده است لذا نکته مهم در انتخاب افراد برای مسئولیتهای مهمی چون نمایندگی مجلس، عدالت، تعهد، تخصص، شجاعت، مردمی، انقلابی و استکبار ستیزی است.

ملت خوب و فهیم ایران بعد از دو ایام الله تشیع جنازه شهید حاج قاسم سلیمانی و درهم کوبیدن پایگاه عین‌الاسد آمریکا، فردا 2 اسفند 98 در آزمونی بزرگ حضور می‌یابد، لذا باید ریل گذاری دولت سازی اسلامی را با رأی به افراد انقلابی، مؤمن، کارآمد و متعهد برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی پایه ریزی نماید، تا شرمنده شعارهای خود در تشیع جنازه شهید سلیمانی نگردد، زیرا انتقام سخت فقط از آمریکا نبوده، بلکه باید نفوذیهای استکبار را از درون مجلس شورای اسلامی به زباله دان ریخت. ان شاءالله

توصیه فرزند کوچک ایران، به ملت بزرگ ایران: لیستهای مورد تائید شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در کل کشورمان، یکی از مصادیق بارز گفتار امام صادق علیه السلام با شخص سئوال کننده است، که مسیر انتخاب کاندیداهای انقلابی و مردمی را برای رأی دهندگان عزیز آسان نموده است، پس به لیستها و کار انقلابی چندین ماهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اعتماد نمائیم.

والسلام

 


<      1   2      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ