سفارش تبلیغ
صبا ویژن
محبوب ترینِ مؤمنان نزد خداوند متعال، کسی است که در راه فرمانبری خدا بکوشد، خیرخواه امّت پیامبرش باشد، در عیب هایش بیندیشد و آگاه گردد، خِرد ورزد و عمل کند . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 
پنج شنبه 97 شهریور 1 , ساعت 8:32 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی لیبرال غربزده، بعد از خروج ترامپ از برجام، به همان شیوه سلف خود، دکتر مصدق لیبرال غربزده عمل کرد، تا ننگ ماندن در برجام را با ماندن اروپاییها در برجام، از چهره بزک کرده خود پاک نمایدزیرا او اعتقاد دارد که در برجام، توانسته اروپا را در مقابل آمریکا قرار دهد! همانگونه دکتر مصدق هم بعد از ملی شدن صنعت نفت، می گفت آمریکا را در مقابل انگلیس قرار داده، و به دامان آمریکا پناه برد و در نهایت آمریکا بر روی نفت ایران با انگلیس معامله و در 28 مرداد 32 با یک کودتای آمریکاییع-انگلیسی، 60 هزار دلاری، محمد مصدق را سرنگون و محمدرضا شاه را دوباره به قدرت رساندند!

آری؛ حماقت و اصرار حسن روحانی بر ادامه برجام با سه کشور اروپایی، سرنوشت ننگینی است، که در اول ریاست جمهوری، بجابی توکل بر خدا و تکیه بر ملت خویش، به آمریکا اعتماد کرد و برای رضایت آمریکا و رسیدن به هر توافقی، ننگ و نکبت برجام را پذیرفت! لذا امروز، سرافکنده و شرمنده، ولی با پررویی خطاب به ترامپ می گوید؛ "چرا پل را خراب کردی؟ پل را که درست کنید، خود بخود مسیر مذاکره و رابطه باز خواهد شد!"

راه مصدق و روحانی یکی است، اولی با پشتوانه آمریکا با انگلیس درافتاد و دومی با پشتیبانی اروپا می خواهد با کدخدای دیروز، که در پس پرده، کدخدای امروز اوست، دربیفتد و ملت را به بازی بگیرد، همانگونه که ولی الله سیف بعد از برکناری گفت؛ بازی افزایش نرج ارز تا 8 هزار تومان، با دستور معاون اقتصادی رئیس جمهور آقای نهاوندیان(تحصیل کرده آمریکا) بوده است!

والسلام 


پنج شنبه 97 شهریور 1 , ساعت 12:31 صبح

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مرحوم هاشمی رفسنجانی در 13 شهریور 95 خطاب به جمعی از معلمان کشور گفت: «آلمان و ژاپن این روزها محکم‌ترین اقتصاد دنیا را دارند، اینها بعد از جنگ جهانی دوم از اینکه نیروی نظامی داشته باشند، محروم شدند .. با این اقدام پول‌هایشان آزاد شد و به دنبال کارهای علمی و تولیدی رفته و اقتصاد دانش بنیان برای خود درست کردندا ... مطمئنم دوره دوم دولت روحانی می‌تواند ما را به آنجا برساند.»

حسن روحانی در روز صنعت دفاعی 30 مرداد 97 گفت: «اگر فرماندهان با رای مردم انتخاب شوند، در کنار مردم و نیروهای مسلح یک قدرت بزرگ می‌آفریند.»

در روزهای که حسن روحانی در حل مشکل اقتصادی مردم درمانده شده، مأموریت تضعیف جایگاه فرماندهی کل قوا را برای فریب مردم در دستور کار دارد! تاریخ انقلاب به ما می گوید: حسن روحانی فردی است که اگر تیز بینی امام راحل و شهید چمران بعنوان وزیر دفاع نبود، در اوج جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق بر علیه کشورمان، بدنبال اخراج نیروهای دلاور و غیرتمند ارتش از درون جبهه‌ها بود! لذا طرح انتخاب فرماندهان نظامی با رأی مردم، توسط حسن روحانی با تابعیت انگلیسی! مشکوک به ارتباط با MI 6 است!

آیا حسن روحانی در کنار توطئه کودتای اقتصادی، بدنبال نفوذ به درون مراکز نظامی کشور است؟! رئیس جمهور، بدون نظر فرماندهی کل قوا، حق ورود و دخالت در مراکز نظامی را ندارد؟! پس وقتی که در هیچ کجای دنیا، فرماندهان نظامی، با رأی مردم انتخاب نمی‌شوند، قطعا، این سخنان مکارانه، با هدایت سرویسهای جاسوسی بیگانه مطرح گردیده ولذا شورای عالی امنیت ملی باید پاسخگو باشد، که آیا فردی که تابعیت انگلیسی خود را مخفی کرده! می تواند رئیس جمهور ایران شود و صراط مستقیم امام را با کژ راهه سرمایه‌داری هاشمی رفسنجانی عوض نماید؟!

والسلام


<      1   2   3      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ