سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردم دنیا در کار دنیا دو گونه‏اند : آن که براى دنیا کار کرد و دنیا او را از آخرتش بازداشت ، بر بازمانده‏اش از درویشى ترسان است و خود از دنیا بر خویشتن در امان . پس زندگانى خود را در سود دیگرى دربازد . و آن که در دنیا براى پس از دنیا کار کند ، پس بى آنکه کار کند بهره وى را از دنیا بسوى او تازد ، و هر دو نصیب را فراهم کرده و هر دو جهان را به دست آورده ، چنین کس را نزد خدا آبروست و هر چه از خدا خواهد از آن اوست . [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 101 آبان 2 , ساعت 2:28 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، رژیم سعودی را بخاطر دخالت مستقیم در اغتشاشات اخیر تهدید جدی کردند، اما ظاهراً عامل ناامنی در سیستان و بلوچستان از مصونیت آهنین برخوردار است! ولذا جمعه، مورخ 29 مهر 1401 باردیگر مردم زاهدان را به اغتشاش تحریک نمود.

متاسفانه عده‌ای از نمازگزان و اراذل و اوباش که از قبل آماده برهم زدن نظم عمومی شهر زاهدان بودند، بعد از پایان نماز جمعه، امنیت عمومی و اموال شهروندان زاهدانی از تعرض آنان مصون نماند.

امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان، که وابستگی‌اش به آل‌سعود ثابت است، نقش اولیه و اصلی را در تحریک مردم به آشوب و حمله به مراکز نظامی و انتظامی داشته ولذا اگر قوه قضاییه با این عامل ناامنی برخورد کرده بود، دیروز زاهدان به آشوب کشیده نمی‌شد.

در روزهایی که گروهک جیش‌الظم (جیش‌العدل) در نزدیک مرزهایمان عربده‌کشی می‌کند، اجازه ندهیم از جایگاه نماز جمعه، به امنیت کشور و مردم شلیک نمایند.

والسلام

 


دوشنبه 101 آبان 2 , ساعت 2:22 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

بار دیگر فضای دانشگاه شریف ملتهب شد و دو تفکر و جریان حق و باطل در مقابل هم صف آرایی کردند.

جریانی اول که در جبهه حق قرار دارند، دانشگاه را مقدس و محل علم‌آموزی می‌دانند ولیکن جریان باطل، در پی گسترش ابتذال، بی‌بندوباری و شهوت‌پرستی هستند.

تحرکات گسترده جریان باطل در دانشگاه شریف، این شک و ظن را بوجود آورده که اینان، مأموران سازمان‌های جاسوسی دشمن، برای توقف جهش علمی کشور هستند.

وزارت علوم و مسئولان دانشگاه صنعتی شریف، باید از دانشگاه و دانشجویان واقعی در مقابل شهوت‌پرستان قوم لوط (دانشجو) صیانت نمایند و دانشگاه را براساس آیین‌نامه‌های مصوب شورایعالی انقلاب فرهنگی مدیریت و دانشجویان فاحشه‌ مسلک را از محیط علمی بیرون بریزند.

قطعاً این حجم از فشار جریان باطل، برای عرفی‌کردن شهوت‌رانی در محیط علمی دانشگاه، بدون حمایت برخی از مدیران و اساتید نفوذی امکان پذیر نیست ولذا نهادهای امنیتی به این موضوع ورود کرده و دانشگاه شریف را از فاسدان ناشریف پاکسازی کنند، چرا که در محیط دانشگاهی، ویروس شهوت‌پرستی از ویروس کرونا خطرناک‌تر است.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ