سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بنیاد اسلام، دوستی من و دوستی اهل بیتم است . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 
جمعه 96 آذر 3 , ساعت 1:56 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در هفته گذشته بخشی از استان کرمانشاه دچار زلزله سهمگینی عشد و عده ای از مردم آن سامان را مصبیت زده و بی خانمان کرد، اما برخی از مسولینی که وظیفه آنان رسیدگی به امور زلزله زدگان و مصیبت دیدگان بود، همانند کفتار و مگس، نوک حمله ددمنشانه ی خود را متوجه مسکن مهر و رئیس جمهور سابق نمودند، تا بی کفایتی خود در رفع مشکلات زلزله زدگان را در پشت سخنانی کذب مخفی نمایند، غافل از آینکه مردم بین سخنان کذب رئیس جمهور و معاون اول او با کسانی که بدون منت، در رفع مشکلات زلزله زدگان از جان و دل مایه گذاشته اند، فرق قائلند.

رهبر معظم انقلاب پس از وقوع زلزله کرمانشاه، دستور اعزام فرماندهان ارشد و نیروهای ارتش و سپاه پاسداران را در کمک رسانی به زلزله زدگان، صادر کردند، ولی رئیس جمهور و معاون اول او، که رسیدگی به امور زلزله زدگان از وظایف ذاتی آنان است، با سخنانی کذب و انحرافی بر آلام مردم زلزله زده افزودند، لذا وقتی رهبر معظم انقلاب، متوجه مواضع انحرافی رئیس جمهور و معاون او در رسیدگی به مردم زلزله زده شدند، بار سفر بسته و خود وارد مناطق زلزله زده شده و بدون رعایت اصول امنیتی، ساعتها پای درد و دل مردم مصیبت زده ی شهر و روستا نشستند و پس از آن، دستورات اکیدی در جهت رفع مشکلات فوری زلزله زدگان صادر نمودند.

پس از مواضع کذب رئیس جمهور و معاون اول او در خصوص خسارات مسکن مهر در شهرستان سرپل ذهابع، وزیر مسکن و شهرسازی تازه از خواب بیدار شده و متوجه زلزله کرمانشاه گردید، لذا با تأخیری چند روزه وارد مناطق زلزله زده شد و در آنجا به کذب بودن سخنان حسن روحانی و اسحاق جهانگیری اعتراف نموده و گفت: «مسکن مهر 250 طرح است که 250 سازنده دارد. نمی‌توان گفت همه این طرح‌ها مثل هم هستند. واقعیت این است که درباره یک طرح بزرگ که سازندگان متعددی دارد، قضاوت یکسان به انصاف نزدیک نیست. در زلزله اخیر، گرچه شهر کرمانشاه از کانون زلزله فاصله داشت، پروژه‌های ساخته‌شده در این شهر مقاومتی مناسب داشت و حتی ترک نیز در آنها مشاهده نشد، اما در سر‌پل‌ذهاب ابعاد تخریب بیشتر بوده است.»

با توجه به اعترافات وزیر مسکن و شهرسازی، باید از او پرسید؛ که رئیس جمهور و معاون اول او بر اساس کدام گزارش کذب، همانند کفتارها از خسارات و تلفات زیاد مسکن مهر، در زلزله سرپل ذهاب سخن گفته اند؟ در حالی که تلفات در مسکن مهر تنها دو نفر بوده است!!!!!!!!!!!!!

والسلام


<      1   2      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ