سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دشمن ترینِ مردم نزد خداوند ـ عزّوجلّ ـ، کسی است که به ناحق، پشت مسلمانی را برهنه کند [و بر آن تازیانه زند] و کسی است که به ناحق، کسی را که وی را نزده است، بزند یا آن را که قتلی مرتکب نشده است را بکشد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 
چهارشنبه 101 شهریور 30 , ساعت 11:43 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

جریان‌های فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برای بدست گرفتن قدرت و ماندن در قدرت، باید هواداران خود را اقناع نمایند، وگرنه، قدرت را به رقیب وامی‌گذارند.

به همین خاطر جریان انقلابی برای صیانت از دین و انقلاب اسلامی به بصیرت افزایی، روشنگری و مطالبه‌گری می‌پردازد و در مقابل جریان اصلاحات، برای اقناع هواداران خود از حربه دروغ‌، تهمت و تزویر استفاده می‌نمایند!

به این چند دروغ و هزینه‌های مادی و معنوی آن برای کشور توجه فرمایید

همه تحریم‌ها لغو شد!

برای جلوگیری از تقلب توسط نظام جمهوری اسلامی، کمیته صیانت از آرای مردم تشکیل می‌دهیم!

باید انتخابات ابطال شود!

در نامه هاشمی رفسنجانی به رهبری، آتش و دود کشور را فرا می‌گیرد!

و یا اخیرا مهدی نصیری این فرد کبک صفت منافق، در خصوص دروغ مورثی شدن رهبری نوشته است: «وظیفه مجلس خبرگان رهبری و دفتر رهبری است که درباره این ابهامات توضیح دهند»!

حالا راوی مورثی شدن جایگاه رهبری چه کسی بوده، مشخص نیست! اما از دفتر رهبری و خبرگان، رفع ابهام می‌خواهد! در حالی که طرح پروژه دروغ مورثی شدن رهبری، در اتاق‌های فکر جریان اصلاحات برنامه‌ریزی شده و اصلاً در خبرگان رهبری و جامعه چنین بحثی وجود ندارد!!!

پس، اگر جهاد تبیین جدی گرفته نشود، آنگاه جریان نفاق با پروژه دروغ‌پراکنی، فرصت خدمت به مردم و کشور را از نظام اسلامی خواهد گرفت.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ