تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی
شهداء منا مقصرند، نه عربستان!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حجت‌الاسلام قاضی‌عسکر، نماینده پیشین ولی فقیه در امور حج در باره ادعای برادر شهید رکن آبادی گفت: «در تفاهم‌نامه‌ حج ایران و عربستان دقیقا ذکر شده است که مساله منا باید روشن شود.»

حال ببینیم مرتضی رکن‌آبادی چه گفته؟ او در شبکه افق گفت:1 «اسناد و منابع موثقی دارم، که نشان می‌دهد ایران برای باز شدن راه حج، توافق‌نامه‌ای را امضا کرده که در آن پذیرفته مقصر فاجعه منا ایرانی‌ها بوده‌اند.»

این توافق که مثل برجام محرمانه نیست! لذا آقای قاضی عسکر توافقنامه رو کند و آقای رکن آبادی اسناد و مدارک معتبر را! هرچند که توافقات دولت اعتدال، قابل اعتماد نیست!

باید به آقای قاضی عسکر گفت، ظاهرا شما تعیین نقش عربستان در کشتار منا را به تاریخ سپرده‌ای و تنها هدفتان باز شدن باب حج بوده، نه شناسایی مقصر کشتار حجاج ایرانی! و لذا محتوای سخنان قاضی‌عسکر این است، عربستان و ایران مقصر نبوده، بلکه مقصر اصلی شهداء منا بوده‌اند که پشت سر جناب ایشان که در هاشیه امن بوده، حرکت نکرده‌اند!

حرف رکن آبادی از قوام و صداقت بیشتری برخوردار است.

برخی در دولت روحانی مایل بودند، که سرنوشت شهید غضنفر رکن‌آبادی مثل متوسلیان مکتوم بماند!

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 98 مرداد 21ساعت ساعت 4:41 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
برای هر دری، کلیدی آماده دارند!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی بگونه‌ای آموزش دیده و عمل می‌کند! گویا؛ نه سابقه جاسوسی به نفع اسرائیل در دوران دفاع مقدس دارد! نه سابقه قتل مرموذانه فرزندش، محمد! و نه سابقه فضاحت بار شکست در برجام!

رهبر معظم انقلاب که بر اوضاع کشور مسلط است، از ماههای قبل، اختیارات ویژه‌ای را به او داده تا در مصاف جنگ اقتصادی آمریکا، مشکلات اقتصادی مردم را مرتفع نماید، اما هر روز شاهد وخیم‌تر شدن وضعیت اقتصادی مردم و کشور هستیم، گویا دولت مستقری بر کشور حکومت نمی‌کند!

در اوج مشکلات اقتصادی ملت، آنچه برای حسن روحانی اهمیت دارد، رفتن خانمها به ورزشگاهها برای تماشای فوتبال!، آزادی محض فضای مجازی، بخصوص تلگرام! برگزاری رفراندوم! مخالفت با حضور وزراء برای پاسخگویی به نمایندگان مجلس! و افزایش اختیارات ریاست جمهوری!

به نظر می‌رسد، حسن روحانی از مدتها قبل، روش بنی صدر را در پیش گرفته! و شاید وقت ستاندن اختیارات ویژه‌اش بزودی فرابرسد و لذا قبل از هرگونه اقدام هنجارشکن و ایجاد فتنه 98، قوه قضائیه لااقل خطوط قرمز ناحق او را درنوردد و برادرش حسین فریدون را به بند کشیده و محاکمه علنی نماید، تا ملت بزرگ ایران، طعم شیرین اجرای عدالت را بیشتر بچشند.

امیر مؤمنان علی علیه السلام در باره صفات منافقین در خطبه 194 نهج البلاغه می فرماید:

إِنْ سَأَلُوا أَلْحَفُوا؛ هر گاه چیزی را طلب کنند، روی آن اصرار می‌ورزند.

وَ إِنْ عَذَلُوا کشَفُوا؛ و اگر به انتقاد پردازند، پرده دری می‌کنند.

وَ إِنْ حَکمُوا أَسْرَفُوا؛ و اگر در مسأله‌ای قضاوت کنند، در ستم اسراف و راه خیانت را می‌پیمایند.

قَدْ أَعَدُّوا لِکلِّ حَقٍّ بَاطِلًا وَ لِکلِّ قَائِمٍ مَائِلًا وَ لِکلِّ حَیٍّ قَاتِلًا وَ لِکلِّ بَابٍ مِفْتَاحاً وَ لِکلِّ لَیْلٍ مِصْبَاحاً؛ آنان در برابر هر حقی، باطلی و در مقابل هر مستقیمی، انحرافی و در برابر هر زنده‌ای، قاتلی، و برای هر دری کلیدی و برای هر شب تاریکی چراغی آماده کرده‌اند.

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 98 مرداد 21ساعت ساعت 11:44 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
تبعیض یا خیانت به جوانان؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اعضاء هیأت علمی دانشگاههای بیش از 80 هزار نفرند، که برای فرزندان آنان سهمیه‌ای ویژه در کنکور سراسری اختصاص داده شده! که به معلمین و سایر کارکنان دولت، نداده‌اند!

احتصاص سهمیه‌ای ویژه به فرزندان هیأت علمی دانشگاهها، برخلاف بند 9 اصل 3 قانون اساسی و خیانت به 1میلیون جوان شرکت کننده در کنکور سراسری است! سهمیه فرزندان هیأت علمی آنقدر ویژه است! که امکان تغییر رشته، در رشته‌های پرطرفدار، همچون پزشکی و تغییر دانشگاه خود را به محل تدریس پدر دارند!

متأسفانه در کشورمان به سهیمه قانونی خانواده شهداء، ایثارگران و جانبازان انتقادات گسترده می‌شود! اما هیچکس از سهمیه ویژه‌‌ی آقازاده‌های اعضاء هیأت علمی، مطلع نیست! چرا عده‌ای که از تمکن مالی ویژه برخوردارند، حق 1 میلیون داوطلب کنکور دانشگاهها را با سهمیه ویژه! چپاول می‌کنند!

در دوران دفاع مقدس، دهها قانون و بخشنامه، در حمایت از رزمندگان داوطلب، با امضاء میرحسین موسوی نخست وزیر صادر شد، ولی 10درصدش را هم اجراء نکردند! اما یک بخشنامه برای توابین(منافقین) صادر و دولت میرحسین موسوی بیش از 100 درصد، به آن عمل کرد! ولذا سهمیه فرزندان اعضاء هیأت علمی بصورت چراغ خاموش و 100 درصدی در حال اجرا است!

البته، بخش قابل توجهی از اعضاء هیأت علمی سکولار دانشگاهها، بخاطر تربیت دانشجویان مسلمان، به فارغ تحصیلان سکولار! سهم خود را از انقلاب اینگونه می‌ستانند!

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 98 مرداد 19ساعت ساعت 11:4 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
افشاء دفن پسماندهای هسته ای در ایران!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سرعت اقدامات خائنانه دولت حسن روحانی، آنقدر سریع است که فرصت تحلیل همه خرابکاریهای دولت وجود ندارد! به چند نمونه اشاره می‌شود!

حضور پر تعداد جاسوسان غربی در مرکز مهم تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی نظام اسلامی! توزیع خائنانه 40 میلیارد دلار! فروش 60 تا 80 تن سکه!، توافق ننگین برجام! اجراء خائنانه سند 2030 اجراء محرمانه FATF! و خبر جدید و حیرت‌انگیز، توافق برای دفن پسماندهای هسته‌ای قدرتهای جهان، در خاک کشور ایران!

اخیرا لایحه‌ای از سوی دولت به مجلس ارسال شده بود، که طبق آن باید مکانی برای دفن زباله‌های هسته‌ای جهان در کشورمان در نظر گرفته شود! که متأسفانه با توجیهات کذب دولت و همکاری وکیل‌الدوله‌ها در مجلس تصویب شد!، لکن شورای نگهبان، به عمق توطئه بر علیه سلامت ملت ایران پی برد، و آن را رد کرد.

چرا باید دولت این لایحه‌ی ننگین را به مجلس بفرستد! و ننگین‌تر اینکه چرا نمایندگان مجلس آن را تصویب کرده‌اند! عجیب اینجا است، که بر اساس برجام، ایران حق نگه‌داری و بازیافت اورانیوم مصرف شده خود را ندارد! اما دفن زباله‌های هسته‌ای بیگانگان در خاک ایران، قانونی می‌شود!

والسلام

 

 


+نوشته شده در شنبه 98 مرداد 19ساعت ساعت 11:19 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
کدخداپرستان لیبرال و جهل ملت!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

ظریف باید پاسخگوی تناقضات خود، بخصوص ادعای، رند پال، سناتور جمهوریخواه آمریکایی، مبنی بر مذاکرت فوق محرمانه باشد!

وقتی رهبری، مذاکره با آمریکا را ممنوع اعلان کرده، ظریف بر اساس دستور چه کسی از خطوط قرمز عبور کرده و با نماینده شیطان بزرگ، در باره ناموس کشور، مثل "مذاکره در‌باره موشکهای بالستیک" ، "‌تصویب زودتر پروتکل الحاقی" ، "تبادل زندانیان" و "برگشت پذیر بودن کاهش تعهدات برجامی ایران"! به مذاکره نشسته است؟!

ظریف در باره مذاکرات فوق محرمانه‌ی همراه با چاشنی تهدید، گفت: «در سفر به نیویورک به من گفته شد، که ظرف دو هفته تحریم خواهم شد، مگر اینکه پیشنهاد سناتور آمریکایی را برای حضور در کاخ سفید و دیدار با ترامپ بپذیرم، که نپذیرفتم.» البته قبلا آقای ظریف در پاسخ به سئوال سناتور آمریکایی گفته بود؛ "موضوع ملاقات من با ترامپ، به تصمیمات تهران بستگی دارد!"

لیبرالهای غربزده و غربگرا، از خطوط قرمز عبور و هر غلطی می‌کنند، آنگاه می‌گویند، اختیار نداریم!!!

گویند؛ از سلطان ظالمی پرسیدند: چه می‌خوری؟ گفت: "گوشت ملت"! گفتند چه می‌نوشی؟: گفت: "خون ملت!" گفتند: چه می‌پوشی! گفت: "پوست ملت!" گفتند؛ اینها را از کجا می‌آوری؟ گفت: "از جهل ملت!"

دو جریان اعتدال و اصلاحاتِ در قدرت، حکایت آن سلطان ظالم و امروز ملت ایران هستند، که همچون دو دم قیچی، مشغول مکیدن خون ملتند!

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 98 مرداد 15ساعت ساعت 12:25 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
حسن روحانی، کاسب برجام!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

روایتی از حسن روحانی! در 27 اردیبهشت، ایام تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 96 در اردبیل گفت: «کاسبان تحریم! ناراحتید تحریمها برداشته شده؟ می‌خواهید تحریم برگردانید؟ تحریمها دیگر برنمی‌گردد! شما بلدید با دنیا مذاکره کنید؟ شما زبان دنیا را بلدید چیه؟ بابا جمعه تموم میشه و شنبه میاد، چه جور آب و صابون بیاریم، روتون رو بشوریم؟»

1-آیا تحریمها برداشته شد؟! 2-آیا تحریمها برنگشت؟! 3-آیا بلد بودند با دنیا مذاکره کنند؟! 4-آیا زبان دنیا را بلد بودند؟! 5-برای چه کسی باید آب و صابون آورد؟!

تحریمهای برداشته شده روی کاغذ را ترامپ گسترده‌تر از سابق برگرداند! برجام، نتیجه مذاکرات ظریف بود، که به کام آمریکا و اسرائیل شد!و ظریف هم، تحریم شد!

تحصیل روحانی در انگلستان در مقطع ارشد و دکترای 20 سال طول کشید، اما روحانی توان مکالمه زبان انگلیسی ندارد! و یا اگر ظریف، مفاهیم زبان انگلیسی را خوب می‌دانست! خانموندی شرمن نماینده ارشد آمریکا در مذاکرات هسته‌ای در اندیشکده وودرو ویلسون با تمسخر نسبت به تیم مذاکره ایرانی نمی‌گفت: «lift لغتی است که در زبان انگلیسی به معنی معلق نگاه داشتن است! اما طرف ایرانی lift را به معنی پایان دادن و خاتمه دادن ترجمه می کرد! و به همین دلیل هم ما از این لغت استفاده کردیم.»

در 5 جمله، 5 دروغ! آیا شستن صورت پلشت دروغگو، با آب و صابون، امکان دارد؟! یحتمل، اسم رئیس جمهور ایران، بعنوان بزرگترین دروغگو، در گینس ثبت شود!

نتیجه دروغ!، بحران اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و سیاسی، گریبان کشور و ملت را گرفته، اما حسن روحانیِ کاسب برجام، نه خجالت می‌کشد و نه از شرم، دق می‌کند!!!

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 98 مرداد 14ساعت ساعت 2:17 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
محاکمه سریالی مدیران فاسد، آرزو است

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در زمان ریاست آیت الله رئیسی بر قوه قضائیه، امروز نخستین دادگاه مدیران متخلف بانک مرکزی در رابطه با توزیع یا حراج 18 میلیارد دلار برگزار شد.

از دستورات مهم و اکید رهبری به مسئول سابق قوه قضائیه، برخورد جدی با آمران توزیع 18 میلیارد دلار بود، که متأسفانه حرف رهبر معظم انقلاب در زمان ریاست آملی لاریجانی بر زمین ماند، که آیت الله رئیسی بصورت انقلابی، مدیران متخلف بانک مرکزی را به پای میز محاکمه کشاند.

البته هنوز آمران اصلی آن دستور خائنانه نامعلوم است، زیرا حسن روحانی و اسحاق جهانگیری، هیچکدام آمریت خود را نمی‌پذیرند!

حضرت آیت الله رئیسی! مردم بی صبرانه خواستار محاکمه سریالی مدیران فاسد، بخصوص آمرین اصلی حراج 18 میلیارد دلار و 60 تن سکه هستند، بی‌شک رئیس جمهور نقش اصلی را در آن داشته است.

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 98 مرداد 14ساعت ساعت 12:45 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
چرا رئیس جمهور اختیار براندازی ندارد؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در شهریور 93گفت: «همه مسئولیت مذاکرات(هسته‌ای) با من است.»

حسن روحانی در تبریز مرداد 98 گفت: «در مرحله اول که در خصوص مسائل هسته ای مذاکره می کردیم مقام معظم رهبری در یک مقطعی ‌همه اخیتارات را به ما سپردند و همه اختیارات بر عهده من بود.»1

روحانی اردیبهشت 98 گفت: «در دوره اوباما، در سیاست خارجی اختیار نداشتم!»

حسن خان! بگو ببینیم چه کاری می خواستی بکنی، که اختیار نداشتی؟!

1-براندازی انقلاب اسلامی ثمره حضرت روح الله؟!

2-کودتا بر علیه توان دفاعی کشور بر اساس استراتژی متوهمانه هاشمی رفسنجانی(دوران مذاکره است، نه موشکها!)؟!

3-تحویل توان دفاعی موشکی مثل قذافی به کدخدا(آمریکا)؟!

4-تلاش در جهت انحلال حزب الله لبنان، حشدشعبی عراق، نیروهای مردمی سوریه، لشگر فاطمیون افغانستان؟!

بله واقعا حسن روحانی اختیار نداشت، زیرا اگر امور 4 گانه فوق برعهده او بود، امروز از انقلاب اسلامی و تشیع انقلابی خبری نبود!

درود خدا بر حضرت روح الله و شهید بهشتی، که در زمان تنظیم قانون اساسی، پیش بینی حضور احتمالی لیبرالهای غربزده را در مراکز مهم قدرت نظام اسلامی به همراه گاندوهای جاسوس کرده بودند.

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 98 مرداد 12ساعت ساعت 10:39 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
رمز گشایی از تحریم ظرف !

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

کار ظریف در برجام، آنقدر با ظرافت به نفع آمریکائیها انجام شد، که اوباما گفت: «ما برنامه تسلیحات هسته‌ای ایران را بدون حتی شلیک یک گلوله، تعطیل کردیم.» و جان کری وزیر خارجه اسبق آمریکا، طی ادعایی؛ "تعطیلی هسته‌ای ایران را هنر خود و دولت اوباما دانست و تعطیلی موشکی ایران را مربوط به دولت ترامپ کرد!"1

سئوال مهم؛ وقتی آقای ظریف، تأسیسات هسته‌ای ایران را با امضاء و اجرا فوری برجام، در راستای اهداف آمریکا و اسرائیل نابود کرده، آیا قابل قبول است، که آمریکا ظریف ما را تحریم کند؟! در حالی که رئیس سابق بانک مرکزی و خود آقای ظریف به ثمرات هیچ برجام، اعتراف کرده‌اند!، پس، پذیرش تحریم آقای ظریف از سوی آمریکا، ساده‌لوحی است! چرا؟

رمز گشایی از توئیت حسام آشنا، در محکوم کردن تحریم ظریف، ما را به رمز اصلی تحریم آقای ظریف، نزدیک می‌کند! آنجا که آشنا ظریف را با نلسون ماندلای آفریقای جنوبی مقایسه کرده است! زیرا هدف هماهنگ آمریکا، اروپا، اصلاح‌طلبان برانداز و اعتدالیون کدخداپرست، زمینه سازی کاندیداتوری جواد ظریف در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 است!

به قسمتی از توئیت آشنا توجه فرمائید؛ «ظریف در حال تبدیل شدن به ماندلای ایران است، او علیه آپارتاید داخلی می‌جنگید و این علیه آپارتاید بین المللی، سحر نزدیک است.»

خداوند بر درجات شهید حاج حسین همدانی (ره) بیفزاید، که خطاب به ظریف گفت: «آقای ظریف! شما چهارچرخ انقلاب رو پنچر کردی»!

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 98 مرداد 12ساعت ساعت 2:36 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
منطق لیبرالها !

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: «تماس تلفنی مکرون و رئیس جمهور 100 دقیقه طول کشید و این یعنی ما در منطقه و در دنیا منطق داریم.»1

منطق لیبرالها در 6 سال گذشته، فلج کردن اقتصاد ملت و کشور، با کنار گذاشتن اقتصاد ی مقاومتی و دراز کردن دست گدایی به سوی کدخدا و امثال مکرون در اتحادیه اروپا بوده است!

کُرنش، مقابل اروپا و درخواست مذاکره از آمریکا، منطق نیست، ذلت است، که تحصیل کردگان در آمریکا و انگلیس، به ایران و ایرانی تحمیل کرده‌‌اند!

البته ملت ایران، متوجه نتیجه 100 دقیقه تماس تلفنی منطقی! رئیس جمهورمان با مکرون شد، زیرا حسن روحانی در تبریز از آن رونمایی کرد و گفت: «امکان دارد در هفته‌های آینده به یک نتیجه قابل قبول برسیم.»

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 98 مرداد 11ساعت ساعت 11:29 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر