سفارش تبلیغ
صبا ویژن
روایت گر حدیث ما که بدان دلهای شیعیان ما را استوار می دارد، از هزارعابد برتر است . [امام صادق علیه السلام]
 
دوشنبه 96 مرداد 30 , ساعت 5:44 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

جریانی بصورت خزنده از آغاز انقلاب اسلامی تلاش داشته و دارد، تا انقلاب اسلامی را از درون تهی نماید. این جریان در سالهای دفاع مقدس، که ارتش آمریکا به منافع ایران در خلیج فارس حمله می کرد، تضعیف تفکر انقلابی حضرت روح الله را در مذاکرات محرمانه با آمریکا دنبال می کرد! و پس از رحلت امام راحل، برخی از اعضاء جریان زر و زور و تزویر به مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام اساس کشی نموده و سیاستهای دفاع از استکبار جهانی را با بودجه بیت المال، در آن مرکز پیگیری نمودند! اوج جریان لیبرال غربزده در سال 92 در اولین سفر رئیس جمهور به آمریکا کلید خورد و طی یکت دیپلماسی حقیرانه و التماسی، گفتگوی تلفنی حسن روحانی با اوباما، فراهم گردید!

"جریان زر و زور و تزویر"، برای مقابله با اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم، طی سالهای متمادی با قرائت های مختلف، به دفاع از استکبار جهانی پرداخت! یک روز بدنبال فرستادن افکار انقلابی خمیی کبیر به موزه بودند! روز دیگری با قرآن و ائمه معصومین مخالفت ورزیدند! و فردایی دیگر، کربلا را محل مذاکره دانسته و از نسخه اسلام رحمانی که همان اسلام آمریکائی است، پرده برداری کردند! و دیروز(29مرداد96) رئیس جمهور در مجلس، دفاع از برجام را از مؤلفه های "استکبار ستیزی" خوانده و گفت: «از آن کسی که برای برجام سینه سپر می‌کند، یعنی دربرابر دشمنان ایران می‌ایستد، در برابر آمریکا و اسرائیل و برخی کشورهای کوچک منطقه که اخلال می‌کنند می‌ایستد، این را می‌گوئیم قهرمان میدان مبارزه علیه استکبار.»

آری، شرط حسن روحانی، برای استکبار خواندن آمریکا و اسرائیل، تنها در دفاع از برجام خلاصه می شود، نه دفاع از گفتار انقلابی امام و رهبری!

در تفسیر و تحریف حسن روحانی از "استکبار ستیزی"، ذلت و حقارت به طرف آمریکائی مخابره شد؛ که اولا ایران در دفاع از برجام تحت هر شرایطی، سینه سپر می کند و تحریمهای پی در پی آمریکا، موجب خروج ایران از برجام نخواهد شد! ثانیا یکی از مسیرهای استکبار ستیزی، دفاع از برجام است! و لذا براساس تعریف "استکبار ستیزی"غ رئیس حمهور، افرادی همچون اوباما، جان کری، رژیم صهیونیستی و هر کسی که به کف خیابانها در دفاع از برجام آمده و در جشن برجام شرکت جسته، حتی اگر تصویر پرچم شیطان بزرگ بر روی سینه زده باشند، "استکبار ستیز" است! اگر افرادی با دریافت حقوقهای نجومی از جیب ملت دزدی کرده باشند! و یا برخی از نمایندگان نفوذی مجلس دهم، با خانم موگرینی عکس سلفی گرفته و مخالفت آنها با اصول و مبانی دینی و انقلابی، ثابت شده باشد، چون از برجام نوشته شده توسط سازمان سیای آمریکا، دفاع کرده اند، "استکبار ستیزند"!

قطعا جبهه استکبار جهانی و  در رأس آن شیطان بزرگ، به صاحب نظریه جدید "استکبار ستیزی" توجه ویژه خواهد داشت و لذا ممکن است، آقای حسن روحانی از سوی مؤسسه ی صهیونیستی نوبل، استحقاق دریافت جایزه صلح نوبل را با اختراع جدید خود از "استکبار ستیزی"، بدست آورد!!!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ