سفارش تبلیغ
صبا ویژن
اساس حکمت، همراهی با حقّ است و فرمان بردن از حقدار . [امام علی علیه السلام]
 
سه شنبه 96 مهر 18 , ساعت 3:1 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

چند روزی در عتبات عالیات عراق به زیارت مشغول بوده و از رویدادها و اخبار داخلی و خارجی بی خبر،ل لذا پس از بازگشت مشاهده کردم که رئیس جمهورمان،در آخرین نظریه خود، برجام را کاپ اخلاق! دانسته و همچنین برای رهایی از بازتاپ دستگیری دزدان حرفه ای بیت المال(برادرش حسین فریدون و بردار معاون اولش، مهدی جهانگیری)، به قوه قضائیه حمله ور شده تا با تزویر و ترفند منافقانه، از پاسخگویی به اقکار عمومی فرار نماید. او در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاهها گفته است: «برخی از دستگاه‌ها بیکارند و ناچارند یک عده‌ای را دم به ساعت احضار کنند. البته دیوار یک عده‌ای کوتاه ساخته شده است و نمی‌دانم چگونه بوده است ... برجام پیروزی اخلاقی ما بود.»

در این رابطه به چند نکته اشاره می نمایم:

اولا؛ برای دستگاه قضائی کشور ثابت است، که هر گاه دزد، جاسوس و منافقی وابسته به  مسئولین اجرائی کشور دستگیر شود، مقامات ارشد اجرائی را ترس و لرز فرا می گیرد و برای توجیه اعمال ننگین دوستان و نزدیکان خود، به درون لژهای فراماسونری می خزند و نسخه ای برای فریب افکار عمومی در آن لژها می پیچند، که می بایست، توسط عالیترین مقام اجرائی و یا معاون اول او در یک جمع تأثیر گذار، قرأت گردد و لذا ای کاش، قوه قضائیه در برخورد با دزدان مرتبط با مقامات کشور، عصای مصلحت افراطی را کنار می گذاشت، تا ملت فریت لیبرالها را نمی خوردند تا نظام اسلامی، هزینه سنگین بی اعتمادی مردم را نپردازد.

ثانیا؛ سخنان منفعلانه رئیس جمهور در خصوص برجام، ثابت می کند که در باخت سنکین و ننگین برجام، غآنچه نصیب کشورمان  شده، کاپ اخلاقی است، که امنیت کشور و ملت ایران را به مخاطره انداخته است! لذا جناب روحانی ذلیلانه و حقیرانه، سخنان گذشته خود، مبنی بر اینکه "برجام از طرف خدا است" / "برجام آفتاب تابان است" / "شکر برجام، بر مردم لازم است" / "برجام سایه جنگ را از کشور دور کرده"، همه را کذب دانسته و تنها خوشحالیش، به کاپ اخلاقی است، که از دست چدنی شیطان بزرگ (آمریکا) دریافت کرده است! 

ثالثا؛ عجیب است که رئیس جمهور و وزیر خارجه کشورمان، تا حدود زیادی از تصمیمات سنگین رئیس جمهور آمریکا در روز پنجشنبه مورخ 20 مهر 96 بر علیه کشورمان مطلعند، ولی از اقدام و تصمیم آنها بر علیه کشور آمریکا، هیچ نشانه ای در دست نیست!

رابعا؛ بخش قابل توجهی از تصمیمات دو روز آینده ترامپ، بر علیه نظام اسلامی، قدرت موشکی و سپاه پاسداران، حاصل حملات ننگین حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 96 بوده است! لذا رئیس جمهور آمریکا در روز پنجشنبه، با شمشیری به جنگ نظام اسلامی می آید، که توسط رئیس جمهور ایران آبدیده و سیقل کاری شده است!!!!!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ