سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هیچ یک از نیازهای کوچک خود را حقیرمشمارید ؛ زیرا محبوب ترین مؤمنان نزد خداوند متعال ، کسی است که بیشتر از همه از او درخواست می کند . [امام باقر علیه السلام]
 
جمعه 96 اسفند 18 , ساعت 4:1 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه، به نمایندگی از رئیس جمهور آمریکا به ایران سفر نمود، تا زمینه مذاکرات موشکی (برجام2)ا را بر اساس استراتژی ترامپ پایه ریزی نماید، لذا در این رابطه با استفاده از حربه چماق و هویچ، با رئیس جمهور، وزیر خارجه و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان مذاکره نمود.

قریب 5 سال، دولت حسن روحانی، با وعده لغو تحریمهای ظالمانه غرب، بزرگترین خیانت قرن را با اجراء فوری برجام به کشور و ملت ایران تحمیل نمود و علی رغم اینکه حسن روحانی می گوید؛ در خصوص قدرت موشکی کشور، با کسی مذاکره نمی کند، ولیکن وزیر خارجه فرانسه تنها برای برجام موشکی به کشورمان سفر کرد! لذا حسن روحانی باز هم به ملتش دروغ گفت و ذلیلانه در مقابل وزیر هتاک فرانسوی، رسم ادب یک لیبرال غربزده را بجا آورد!، البته آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی پاسخ گستاخی وزیر فرانسوی را داد.

خدا بیامرزد یاسر عرفات را که وقتی بجای اسلحه شاخه ریتون بدست گرفت،ل کار را برای مبارزین واقعی سخت و دشوار نمود و لذا حسن روحانی با همان شیوه مزورانه عرفات، یک روز عدم مذاکره موشکی را فریاد میزند و روز دیگر، سازشکارانه بساط گفتگوی موشکی را با هزینه ملت، برای فرانسویها و اروپاییها مهیا می کند!

آری کسانی که یک روز با مک فارلین در فرودگاه مهرآباد بر خلاف نظر حضرت روح الله مذاکره مخفیانه داشتند! و روز دیگر در کشوری اروپایی با طرف اسرائیلی بر علیه خمینی کبیر جلسه برگزار کردند! و در سال 82 تمام تاسیسات هسته ای را برای خوشایند غربیها پلمپ! و در زمان ریاست جمهوری خود در سال 94 برچیدند، امروز منافقانه، مذاکره موشکی را رد کرده و می گویند؛ گفتگوهای خود را با اتحادیه اروپا ادامه می دهیم!

به هوش باشیم که اهداف و نیات جریان سازشکار و غربزده ی دولت اعتدال، تفاوتی با فراماسونرهای، که زمینه قراردادهای ننگین استعماری را بر کشورمان تحمیل نموده، ندارند، زیرا این جماعت اشرافی، حضور خود را بر اریکه قدرت، مدیون غربیها می دانند!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ