سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هرکه بر اساس دین، دوستی نکند و بر اساس دین، دشمنی نکند، دین ندارد . [امام صادق علیه السلام]
 
شنبه 96 اسفند 19 , ساعت 11:48 صبح

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

روباه پیر(انگلیس) بعد از ناکامی قطعنامه اش بر علیه ایران در شورای امنیت سازمان ملل، همزمان با سفر ولیعهد عربستان از وحدت شیعه انگلیسی و وهابیت رونمایی و اذن تصرف سفارت ایران در انگلستان را به چهار نفر از فرقه شیعه انگلیسی داد تا زمینه دوشیدن دولت سعودی و بستن قراردادهای بزرگ 100میلیارد دلاری فراهم گردد!ا

پلیس انگلستان در زمان حمله اوباش فرقه شیرازی تنها نظاره گر صحنه بود و لذا بعد از اینکه اهداف فرقه شیعه انگلیس در تصرف سفارت ایران با پائین کشیدن پرچم جمهوری اسلامی توسط تروریستهای فرقه شیرازی محقق شد، پلیس انگلیس مهاجمان تروریست را بدون هیچ مقاومتی دستگیر کرد!

جدای از هماهنگی روباه پیر با تشیع انگلیسی و وهابیت، این سئوال مطرح است که چرا هیچ مقاومتی از سوی نگهبانان داخلی و احیانا کارکنان سفارت ایران صورت نگرفته و منجر به جراحت سطحی آنان نگردیده است؟ آیا دولت اعتدال حسن روحانی، از داخل سفارت، هدایتگر تروریستهای فرقه شیرازی بوده است؟!

در پاسخ به این سئوالات باید گفت؛ وقتی مردم و دانشجویان کشورمان شاهد دخالتهای علنی سفارت انگلیس در فتنه سال 88 بودند، عده ایاز مردم به سفارت حمله کردند و انگلستان بلافاصله شدیدترین بیانیه را صادر و روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع کرد و لذا اگر دولت ایران نقشی در حمله به سفارت کشورمان در انگلستان ندارد، باید همانند کشور انگلیس کلیه روابط دیپلماتیک خود را با آن کشور قطع نماید والا دولت اعتدال از اتهام همکاری و هماهنگی با فرقه شیرازی در تصرف سفارت کشورمان، مبرا نخواهد بود. پس روباه، همواره روباه است!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ