سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بیازماى تا دشمن آن گردى ، [ و بعضى این جمله را از رسول خدا ( ص ) روایت کرده‏اند : و آنچه تأیید مى‏کند از سخنان امیر مؤمنان ( ع ) است روایت ثعلب از ابن اعرابى است که مأمون گفت : اگر على ( ع ) نگفته بود « اخبر تقله » مى‏گفتم « أقله تخبر » . ] [نهج البلاغه]
 
شنبه 96 اسفند 19 , ساعت 2:6 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در اقدامی مشکوک و مضحک، سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور انگلستان، بدست 4 نفر از فرقه شیرازی که دو میله پرچم! و 4 عدد چاقوی میوه خوری!(دولت ترسو و بزدل ادعا دارد که قمه بوده!) در دست داشتند، سقوط و پرچم عزیز کشورمان به پائین کشیده می شود و بیرق جریان تشیع انگلیسی برافراشته گردید!ت

اشغال سفارت کشورمان بدون هیچ مقاومتی از سوی کارمندان و نگهبانان داخلی سفارت، از عجایب روزگار دیپلماسی و مشکوک به نظر میرسد، زیرا هیچکدام از کارکنان و نگهبانان داخلی سفارت، یک سیلی هم از مهاجمان تروریست چاقو بدست، نخوردند! و لذا سقوط سفارت ایران، بدون همکاری و هماهنگی از داخل سفارت، باور کردنی نیست!

در این باره باید گفت؛ سهم خیانت آقای بعیدی نژاد در مذاکرات هسته ای که به برجام ختم شد، مسئولییت سفارت ایران در کشور انگلستان بوده، که متأسفانه با مدیریت مشکوک او، سفارت کشورمان سقوط می کند و او خم به ابرو نیاورده و تاکنون بخاطر دومین خیانت خود، نه استعفا داده و نه برکنار شده است! ننگ و نفرین بر کارکنان و سفیر ایرانی باد که از اقتدار و عزت ایران و ایرانی دفاع ننمودند و فاجعه بزرگ و غم انگیز سقوط سفارت ایران در انگلستان، بدست جریان تشیع انگلیسی هماهنگ با وهابیت و روباه پیر، رقم خورد. ملت ایران این ننگ دولت اعتدال را چگونه تحمل نمایند؟

راستی اگر جناب حسن روحانی دارای تفکر لیبرالی و غربزدگی نباشد، برای پاک کردن این ننگ سقوط سفارت، از پیشانی دولتش، باید در اولین فرصت بیانیه ی تندی در محکومیت کشور انگلستان صادر و قطع روابط دیپلماتیک با آن کشور را به وزارت خارجه ابلاغ و سپس یک هیئت حقیقت یاب، برای بررسی چگونگی سقوط مشکوک و مضحک سفارتمان تشکیل و سفیر ایران را تا روشن شدن موضوع به ایران فرا بخواند، زیرا حافظه ملت ایران، حمله مدام حسن روحانی به نیروهای انقلابی را در خصوص آتش سوزی سفارت رژیم سعودی در ابران را فراموش نکرده و نخواهند کرد. حقیر بر این باورم، که در دایره گفتمانی اسلام رحمانی حسن روحانی، تشیع انگلیسی هم جای دارد!

والسلام لیست کل یادداشت های این وبلاگ