سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و شنید مردى دنیا را نکوهش مى‏کند فرمود : ] اى نکوهنده جهان ، فریفته به نیرنگ آن ، به ژاژهایش دلباخته و به نکوهشش پرداخته . فریفته دنیایى و سرزنشش مى‏نمایى ؟ تو بر دنیا دعوى گناه دارى ، یا دنیا باید بر تو دعوى کند که گنهکارى ؟ دنیا کى سرگشته‏ات ساخت و چسان به دام فریبت انداخت ؟ با خفتنگاههاى پدرانت که پوسیدند ؟ یا با خوابگاههاى مادرانت که در خاک آرمیدند ؟ چند کس را با پنجه‏هایت تیمار داشتى ؟ و چند بیمار را با دستهایت در بستر گذاشتى ؟ بهبود آنان را خواهان بودى ، و دردشان را به پزشکان مى‏نمودى . بامدادان ، که دارویت آنان را بهبودى نداد ، و گریه‏ات آنان را سودى . بیمت آنان را فایدتى نبخشید ، و آنچه خواهانش بودى به تو نرسید ، و نه به نیرویت بیمارى از آنان دور گردید . دنیا از او برایت نمونه‏اى پرداخت ، و از هلاکتجاى وى نمودارى ساخت . دنیا خانه راستى است براى کسى که آن را راستگو انگاشت ، و خانه تندرستى است آن را که شناختش و باور داشت ، و خانه بى نیازى است براى کسى که از آن توشه اندوخت ، و خانه پند است براى آن که از آن پند آموخت . مسجد محبان خداست ، و نمازگاه فرشتگان او ، و فرود آمد نگاه وحى خدا و تجارتجاى دوستان او . در آن آمرزش خدا را به دست آوردند و در آنجا بهشت را سود بردند . چه کسى دنیا را نکوهد حالى که بانگ برداشته است که جدا شدنى است ، و فریاد کرده است که ناماندنى است ، گفته است که خود خواهد مرد و از مردمش کسى جان به درنخواهد برد . با محنت خود از محنت براى آنان نمونه ساخت ، و با شادمانى‏اش آنان را به شوق شادمانى انداخت . شامگاه به سلامت گذشت و بامداد با مصیبتى جانگداز برگشت ، تا مشتاق گرداند و بترساند ، و بیم دهد و بپرهیزاند . پس مردمى در بامداد پشیمانى بد گوى او بودند و مردمى روز رستاخیز او را ستودند . دنیا به یادشان آورد ، و یادآور شدند . با آنان سخن گفت و گفته او را راست داشتند . و پندشان داد ، و از پند او بهره برداشتند . [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 97 فروردین 27 , ساعت 5:13 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

یکی از مراجع تقلید که هیچگاه در حمایت از دین و اعتقادات مردم ایران به رژیم پهلوی اخم هم نمی کرد! و به برکت نظام اسلامی و خون شهداء گرانقدرمان، دارای تریبون و شاگردانی گردیده، اخیرا نظام اسلامی را حکومت گمراه خوانده و گفته است: «اگر این حکومت گمراه، روز شهادت موسی بن جعفر ع را تعطیل نکند، به آن مالیات نپردازید»!

در زمانی که دغدغه اکثریت ملت، حل مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان است و تهاجم فرهنگی امان ملت و جوانان را بریده و از سوی دشمنان نظام اسلامی، اعتقادات ملت با انواع تهدیدات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نظامی مورد هدف قرار گرفته، مرجع محترم تقلیدی که نه روزنامه می خواند! نه تلوزیون نگاه می کند! و نه رادیو گوش می دهد!، چشم خود را به روی تمام تهدیدات خارجی و داخلی دشمنان بر علیه نظام اسلامی می بندد و حکومتی را که خمینی عزیز، آنرا زمینه ساز حکومت جهانی حضرت بقیة الله می داند و مدافعان حرم، جان عزیز خود را برای تحقق آن بر کف دست گرفته، آن حکومت را گمراه و خواستار عدم پرداخت مالیات از سوی مردم می شود!

در زمانی که رژیم پهلوی چادر از سر زنان شیعه می کشید و در خیابانها انواع فسق و فجور و سرو مشروبات الکلی صورت می گرفت، چرا این مرجع تقلید، حکومت پهلوی را گمراه نمی خواند؟! دور از انصاف و مروت است که حکومتی را که خون بیش از 200 هزار شهید در پای آن ریخته و حضرت روح الله و امام خامنه ای عزیز، برای بقاء آن زجرها کشیده و خون دلها خورده اند را حکومت گمراه بنامند! و دل دوستداران و محبان انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را بدرد آورند و لذا، به کدام جوی آب می ریزند و در زمین کدام دشمن بازی می کنند؟!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ