سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هر کس چهل روز برای خدا اخلاص ورزد، حلال خورد و روزش را روزه بدارد و شبش را به عبادت بایستد، خداوند چشمه های حکمت را از دلش بر زبانش جاریکند . [امام علی علیه السلام]
 
دوشنبه 97 اردیبهشت 31 , ساعت 5:46 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مدتی قبل، مرتضی جوادی آملی (فرزند آیت اله جوادی آملی)، نامه ای را برای جواد ظریف نوشته و خواسته بود،ف برجام بعنوان یک موفقیت بزرگ دولت اعتدال، جزء واحدهای درسی دانشجویان کارشناسی محسوب و در دانشگاهها تدریس شود! حقیر در آن مقطع، نامه آقا مرتضی را نقد نمودم، اما بعد از خروج ترامپ از برجام، وقتی حضور فوری حسن روحانی در صفحه تلوزیون و وفاداریش، بر ماندن در برجام را مشاهده کردم! تدریس برجام در دانشکاهها را ضروری دانستم، زیرا در صورت تدریس صحیح برجام، نسل جوان و دانشجوی ایرانی، به شناخت و بصیرتی می رسد، که هرگز فریب افراد و جریانهای لیبرالی چون دولت حسن روحانی را نخواهند خورد.

اگر نسل جوان و دانشجوی ایرانی بداند،به رئیس جمهور لیبرالی رأی داده که در 5 سال گذشته، با شعار شفافیت، بزرگترین دروغها و خطرناک ترین قراردادها را بصورت محرمانه با شرکتها و کشورهای خارجی منعقد کرده و به نمایندگان مجلس هم اجازه مشاهده قراردادهای خائنانه را نداده، آنگاه دانشجوی ما با گذردان دو واحد درسی برجام، به بصیرت رسیده و هرگز اجازه نخواهد داد که لیبرالها و فریبکاران بر کرسی های ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی تکیه بزنند.غ

با تدریس واقعی برجام در دانشگاهها، وقتی که دانشجوی ایرانی به موضوع "ریختن بتن در قلب رأکتور اراک"، آنهم بدست ایرانی و موافقت لیبرالهای وطنی، برسد، درمی یابد که ریختن بتن در قلب رأکتور، برای جلوگیری از خودباوری در جوانان ایرانی بوده و لذا در کلاس "ما می توانیم" نمره قبولی گرفته و رویش جوانانی همانند شهیدان، احمدی روشن، رضایی نژاد و شهریاریها را شاهد خواهیم دید.

اگر ابعاد مختلف برجام، توسط اساتید مجرب و انقلابی، برای دانشجویان شکافته شود، آنگاه اگر رئیس جمهوری بگوید: "برجام آفتاب تابان است" و "برجام را خدا آورده." دانشجویان خطاب به آن رئیس جمهور خواهند گفت: "خفه شو، گم شو دروغگو" و تا عذرخواهی نکند و استعفاء ندهد، دانشجویان با بصیرت او را رها نخواهند کرد.!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ