سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بسا یک خوردن که مانع شود لذّت از خوردنیها را بردن . [نهج البلاغه]
 
شنبه 97 خرداد 26 , ساعت 11:32 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

یکی از مشوقهای اصلی پذیرش و اجراء ذلیلانه بــرجــــام توسط حسن روحانی، خرید هواپیمای مسافربری از شرکت بوئینگ آمریکا و ایرباس فرانسه بوده است!، که بعد از خروج ترامپ از بــــــرحـــام، شرکت بوئینگ آب پاکی را روی دست حاج حسن ریخت وگفت؛ یک فروند هواپیما هم بر اساس قراردادغ به ایران تحویل نخواهد داد و دیروز هم مدیر بخش هواپیماهای غیرنظامی شرکت ایرباس گفت: « بعید است بتوانیم 97 هواپیمای باقی مانده از سفارش (ایران) را تحویل بدهیم

بـــرجـــام، که مشکل آب آشامیدنی مردم اصفهان و ماهشهر را حل نکرد! بــــرجـــام، هواپیماهای مسافربری نیاورد! با بـــرجـــام سرمایه خارجی نیامده! بـــرجـــام، نقدینگی، را سه برابر کرد! با بـــرجـــام، قیمت دلار 2 برابر گردید! با بـــرجـــام، سکه و طلا و ... از کنترل خارج شد و ترامپ هم، بـــرجـــام را نفله کردپس این بــــرجـــام بی خاصیت! و حاج حسن بی لیاقت، به چه کاری می آیند؟!

برجام که مرده! حسن روحانی هم کمتر از 4 ساعت در محل کار حضور می یابد ! پس چه باید کرد؟ کار در دستان ملت است که با ارسال پیامهای چند میلیونی، نمایندگان مجلس را از خواب خرگوشی بیدار نمایند، نه برای تصویب FATF! بلکه برای نظارت بر ناکارآمدی و خیانتهای دولت اعتدال، بخاطر افزایش بی سابقه ی قیمتها! و جلوگیری از ادامه بازی مسخره مذاکره با اروپا، جهت نجات بـــرجـــام!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ