سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خردی که بیماری خشم و شهوت دارد، از حکمت بهره ای نمی برد . [امام علی علیه السلام]
 
پنج شنبه 97 مرداد 25 , ساعت 12:41 صبح

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

آیا حسن روحانی دکترای حقوق دارد؟! اگر پاسخ مثبت است باید گفت؛ برادران رئیس جمهور و معاون اول، بر اساس درخواست رئیس قوه قضائیه از رهبری، بعنوان مفسد فی الارض محاکمه نخواهند شد!، زیرا قانون عطف به ما سبق نمی‌شود و قوه قضائیه هم ثابت کرده که توان محاکمه حسین فریدون و مهدی جهانگیری را ندارد! پس به حسن و اسحاف می‌گوییم؛ خیالتان از بابت محاکمه بردارانتون راحت راحت! و لذا اگر فک و فامیلی!، نوبختی، آشنایی، نیلی، سیفی و معاون اولی در حراج سکه و دلار نقش7 داشته‌اند! پس جیغ بنفش رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت بیجا به صدا درنیامده است.

بعد از دستگیری برخی مدیران فاسد اقتصادی دولت و کشف انبارهای بزرگ کالای مورد نیاز مردم، رئیس جمهور اشرافی و لیبرالمان در حمایت از مفسدان اقتصادی، در جلسه هیئت دولت گفت: «امروز مشکل اول کشور، مشکل اقتصادی است اما با بگیر و ببند حل نمی‌شود. شاید بگیر و ببند در گوشه‌ای لازم باشد اما اساس آن است که فضا آرام شود ... چرا به عکس کار می‌کنیم؛ چرا اول اعلام می‌کنیم که مثلا چه کسی را گرفتیم و بستیم و چه کار کردیم و چه کسی را خواهیم گرفت

آری؛ اخیرا رئیس‌قوه‌قضاییه اختیارات ویژه‌ای را برای برخورد قضایی سریع و شدید با اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی از رهبری دریافت کرده، اما نظام اسلامی هرگاه خواسته با مفسدان دانه درشت اقتصادی برخورد نماید، رئیسان جمهور، خط قرمزی را در حمایت از برخی متخلفین همراه و همراز خود معین کرده‌اند! و لذا امروز مردم به دولت اعتمادی نداشته و بی صبرانه منتظر اقدامات قوه قضائیه در برخورد با کسانی که دستور حراج سکه و دلار را داده اند، می باشند آیا رئیس جمهور هم دستوری برای حراج سکه و ارز صادر کرده، که امروز صدایش بلند شده و قول کاهش قیمت دلار را داده است؟!مگر دولت دلار را گران کرده که قصد کاهش قیمت آن را دارد؟!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ