سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردم خواسته دنیا خرده گیاهى است خشک و با آلود که از آن چراگاه دورى‏تان باید نمود . دل از آن کندن خوشتر تا به آرام رخت در آن گشادن ، و روزى یک روزه برداشتن پاکیزه‏تر تا ثروت آن را روى هم نهادن . آن که از آن بسیار برداشت به درویشى محکوم است و آن که خود را بى نیاز انگاشت با آسایش مقرون . آن را که زیور دنیا خوش نماید کورى‏اش از پى در آید . و آن که خود را شیفته دنیا دارد ، دنیا درون وى را از اندوه بینبارد ، اندوه‏ها در دانه دل او رقصان اندوهیش سرگرم کند و اندوهى نگران تا آنگاه که گلویش بگیرد و در گوشه‏اى بمیرد . رگهایش بریده اجلش رسیده نیست کردنش بر خدا آسان و افکندنش در گور به عهده برادران . و همانا مرد با ایمان به جهان به دیده عبرت مى‏نگرد ، و از آن به اندازه ضرورت مى‏خورد . و در آن سخن دنیا را به گوش ناخشنودى و دشمنى مى‏شنود . اگر گویند مالدار شد دیرى نگذرد که گویند تهیدست گردید و اگر به بودنش شاد شوند ، غمگین گردند که عمرش به سر رسید . این است حال آدمیان و آنان را نیامده است روزى که نومید شوند در آن . [نهج البلاغه]
 
یکشنبه 97 مهر 29 , ساعت 4:33 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

یکم؛ تصویر پیامک روبرو برایم عجیب بود،ل لذا مناسب دیدم، آن را برای همراهان "وبلاگ وزنه سیاسی" بازنشر دهم.

دوم؛ مدتی قبل سخنی را از مرحوم مادر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در وبلاگ آوردم، لذا بعد از دیدن پیامک روبرو، با خود گفتم؛ ای کاش مادر حاج حسن، پیامکی را از برزخ به پسرش ارسال و می‌نوشت؛ ای ناخلف! مگر به من قول ندادی؛ که گرانی را تمام می کنی، بیکاری را تمام می کنی؟! ولی بوی گند کارهایت، بخصوص گرانی و بیکاری به برزخ هم سرایت کرده! ولی با پرروئی می‌گویی؛ تقصیر یکی دیگر است!

سوم؛ حال که امکان ارسال پیامک از برزخ وجود ندارد، ای کاش این پیامک را "حسام آشنا" به رؤیت حسن روحانی می‌رساند، تا اینقدر از کارش برای بزک کردن ریش و صورت و رفتن به استخر و سونا، نمی‌دزدید! و کشور و مردم را دچار بحران اقتصادی و دیپلماسی التماسی ذلت‌آور نمی‌کرد.

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ