سفارش تبلیغ
صبا ویژن
می دانم که برترین توشه رهرو به سوی تو، اراده استواری است که با آن تو را برمی گزیند و اینک، قلبم با اراده ای استوار با تو رازگویی می کند. [امام کاظم علیه السلام ـ در دعایش زمانی که او را به سوی بغداد می بردند ـ]
 
پنج شنبه 97 آبان 17 , ساعت 3:49 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

*حسن روحانی، مسئولیت مذاکرات هسته‌ای با عنوان دبیر شواری عالی امنیت ملی با سه کشور اروپایی را طی سالهای 82 تا 84 بعهده داشت و بخوبی از رمز و راز پرونده هسته‌ای مطلع بود، لذا وقتی در سال 92 سکان ریاست جمهوری را بدست گرفت، در اولین اقدام خیانت آمیز، پرونده هسته ای را از شورای عالی امنیت ملی خارج و به وزارت خارجه سپرد! که با این اقدام، مدیریت و گزینش اعضاء تیم مذاکره کننده در اختیارش قرار گرفت!

*در زمان گزینش اعضاء تیم مذاکره کننده، دومین چرخه خیانت با حضور افراد لیبرال، غربزده و چند جاسوس انگلیسی-آمریکایی بوقوع پیوست که بعد از برجام و عدم لغو تحریمها، بخصوص دلار، مسئولین امنیتی کشور، متوجه نفوذ چند جاسوس، در تیم مذاکره کننده هسته‌ای شدند، که منجر به دستگیری دری اصفهانی گردید!

*سومین خیانت رئیس جمهور، محرمانه خواندن متن مذاکرات بود! و لذا وقتی آمریکائیها و یا صهیونیستها اقدام به انتشار متن توافقات اولیهت قبل از برجام می‌کردند، تیم مذاکره کننده ایرانی به همراه رئیس جمهور آنرا تکذیب و به عوام فریبی مردم می‌پرداختند! مثلا وعده انتشار فکت شیت ایرانی را در مقابل فکت شیت آمریکا ‌دادند، که هیچوقت منتشر نشد!

*چهارمین خیانت حسن روحانی، موافقت با نوشتن متن مذاکرات به زبان انگلیسی، بدون متن فارسی بود!، که حاصل آنرا خانم وندی شرمن برای اعضاء کنگره آمریکا با تمسخر چنین بازگو و می گوید: «کلمه lift لغتی است که در زبان انگلیسی به معنی (معلق نگاه داشتن ,و یا موقتا متوقف کردن) است اما طرف ایرانی lift را به معنی پایان دادن و خاتمه دادن ترجمه می کرد و به همین دلیل هم ما از این لغت(lift) استفاده کردیم.»

*پذیرش برجام و اجراء فوری آن، بدون توجه به دستور 9 ماده ای مقام معظم رهبری و شورای عالی امنیت ملی، پنجمین خیانت رئیس جمهور محسوب می‌شود، که در نتیجه، ایران به تمام تعهدات خود عمل و آمریکا نه تنها به تعهدی پایبند نبود، بلکه بخاطر انهدام مراکز هسته ای و خالی ماندن دست طرف ایران، به راحتی از برجام خارج و تمام تحریمهای که با برجام تعلیق شده بود، اخیر به دستور ترامپ اجرایی شد!

*خیانت ششم حسن روحانی در پی خروج ترامپ از برجام و متعاقب آن بازگشت تحریمها است، که رئیس جمهور نه تنها اقدام مناسبی در تقابل با خروج و بازگشت تحریمها انجام نداد بلکه به همان روش 5 سال گذشته به سخنان کذب و غلوآمیز پرداخت! انگونه که وزیر خارجه آمریکا در خصوص اقدام متقابل ایران، گفت: «اطمینان داریم که ایرانی‌ها چنین تصمیمی را اتخاذ نخواهند کرد.»

*آری حسن روحانی تصمیم دارد، تا عملیات سال 65 خود، مبنی بر ملاقات با سرویس جاسوسی آمریکا، که در اصل یک افسر صهیونیسم بوده را تکمیل نماید و این خیانتها عمدی ادامه خواهد داشت، مگر ملت، چرخه معیوب و ضدانقلابی بخشهایی از مدیریت کلان کشور در مجلس و دولت را اصلاح نمایند.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ