سفارش تبلیغ
صبا ویژن
با هر آدمى دو فرشته است که او را مى‏پایند و چون قدر الهى رسد بدان واگذارش نمایند ، و مدت زندگانى که براى انسان است چون سپرى وى را نگهبان است . [نهج البلاغه]
 
یکشنبه 97 آبان 27 , ساعت 11:4 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه‌ی ضدایرانی کانادا را با ماهیت حقوق بشری به رای گذاشته که حاصل آن بدین شرح است: 85 کشور رای موافقه و 98 کشور رای مخالف و ممتنع به این قطعنامه داده اند.

در قطعنامه حقوق بشری ضد ایران که در روز گذشته به تصویب سازمان ملل رسید، نکته قابل توجهی در خصوص کشورهای دوست و دشمن ایران به چشم می خورد، و حکایت از این دارد، که دولت لیبرال و غربزده حسن روحانی، طی 5 ساله گذشته از برقراری روابط دیپلماتیک سازنده با کشورهای دوست ایران رویگردان بوده! و بلعکس کاسه گدائی و هیئتهای دیپلماسی ایران را مرتبا به کشورهای دشمن ایران اعزام کرده است!

حال به لیست دوستان و دشمنان ایران بنگرید و به احمقی و نفاق لیبرالهای نفوذی در دولت و مجلس نفرین ابدی نثار نمائید.

لیست برخی از کشورهای دوست ایران که مخالف قطعنامه ضدایرانی بودند: اندونزی، چین ، روسیه، ازبکستان، هند، عراق، عمان، قزاقستان،پاکستان، مصر، لبنان، افغانستان، الجزایر، بنگلادش، بولیوی،  ونزوئلا، سوریه و ... .

لیست برخی از کشورهای دشمن ایران که بر ضد ایران رأی دادند: آمریکا، آلمان فرانسه، انگلیس، ایتالیا، یونان بلژیک دانمارک و سایر کشورهای اروپایی، کره جنوبی، ژاپن، کانادا و ....

پس لیبرالها مخالف و ضد منافع کشور و موافق و نمایندهِ‌ی منافع دشمنان کشور هستند!

امام خمینی (ره) : «تا غرب‌زده‌ها از این مملکت نروند یا اصلاح نشوند شما به استقلال نخواهید رسید.»

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ