سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بر شهوت چیره شو، تا حکمتت کامل گردد . [امام علی علیه السلام]
 
جمعه 97 دی 28 , ساعت 11:17 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مدتی است از درون وزارت خارجه کشورمان، نغمه منافقانه راهبرد "منطقه قدرتمند" به جای "قدرت منطقه‌ای" برای تنش زدایی مطرح می‌شود! اما مثل پذیرش ذلیلانه برجام، حاضر به توضیح پیرامون ابعاد پشت پرده راهبرد "منطقه قدرتمند‌" خود نیستند!

طرح "منطقه قدرتمند"، در اوج "قدرت منطقه‌ای" ایران، که به پشت مرزهای فلسطین اشغالی رسیده، یک طرح صهیونیستیت برای حذف استراتژی حضرت روح الله، مبنی بر "محو اسرائیل" است! زیرا ارتباط گرم کشورهای مرتجع عربی با اسرائیل، خبر از توطئه مشترک اتاق فکر نایاک، باند نیویوریکها و باند مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحلت نظام در نیاوران است!

چرایی طرح "منطقه قدرتمند" به جای "قدرت منطقه‌ای" خبر از آن می‌دهد که حسن روحانی و جواد ظریف در برجام هسته‌ای شکست مفتضحانه خوردند و از طرف دیگر، موفق به تحمیل برجامهای 2 و 3 بر انقلاب اسلامی نشدند!

بعد از 8 ماه معطلی ذلیلانه و ناامید شدن از سه کشور اروپایی، بازهم حاضر به اجرا "اقتصاد مقاومتی" و استراتژی "ما می توانیم" نیستند! و لذا منافقانه راهبرد "منطقه قدرتمند" را برای کاهش حوزه نفوذ رأس جریان مقاومت(ایران) در کشورهای سوریه، عراق، لبنان، یمن و بحرین به نفع رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی مطرح می‌نمایند!

آری طرح "منطقه قدرتمند" توطئه‌ی پسا برجامی، دولت حسن روحانی، بر اساس منافع آمریکا، اروپا، اسرائیل و کشورهای مرتجع عربی است، که برای کاهش نفوذ منطقه‌ای وآسیب پذیر نمودن انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان مطرح شده، والا هیچ نفعی مثل برجام، برای ایران نخواهد داشت.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ