سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خداوند ـ عزّوجلّ ـ، پیشه ورِ درستکار رادوست دارد . [امام علی علیه السلام]
 
پنج شنبه 98 خرداد 16 , ساعت 12:24 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مردم ایران در 14 خرداد 68 در مصیبت عظمی روح خدا اشک ماتم می‌ریختند، اما در گوشه‌ای از پایتخت، غوغای جانشینی حضرت روح الله بر پا بود.

برخی از خبرگان ملت، شورای رهبری را مطرح کردند، برخی دیگر بعضی از مراجع معظم تقلید را کاندیدای رهبری نمودند، اما وقتی نظر حضرت امام با اصرار تعدادی از خبرگان ملت، در فضای مجلس خبرگان پیچید، به یک باره خبرگان بصیر و انقلابی ملت، گم شده خود را در رهبری امام خامنه‌ای یافتند ولذا قلب آرام پیر جماران، در ملکوت اعلی با انتخاب سیدعلی عزیز آرام گرفت و ملت ماتم‌زده در فراغ امام، از این انتخاب احسن و مبارک اشک شوق ریختند.

  آری؛ روز 14 خرداد 68 باید در فر اغ امام عزیز سوخت، اما، شکرانه‌‌‌‌‌‌ی آغاز رهبری امام خامنه‌ای هم تبریک خاص خود را می‌طلبد، چرا که تمام برجستگی‌های امامت حضرت روح الله، در امامت 30 ساله امام خامنه‌ای عزیز همانند خورشید، نوافشانی می‌کند.

درخشش این تبریک را باید در سخن یکی از مخالفان قطعی خمینی کبیر و حضرت خامنه‌ای یافت، که سید ابوالحسن بنی صدر، اولین رئیس جمهور فراری ایران، در این رابطه می گوید: «اگر ایشان [امام خمینی(ره)] زنده بودند، صدها بار به آقای خامنه‌ای احسنت می‌گفتند. دلیل این تحسین این است که آقای خامنه‌ای به خوبی توانسته نظامی که آقای خمینی ایجاد کرد را حفظ کند.»   

این جمله زیبا را از نوشته یکی از دوستان انتخاب کرده و زیبنده این وجیزه می نمایم: {ولایت فقیه، همان نشان وپیراهن یوسف فاطمه درعصرغیبت است که برای دیدن یوسف زهرا، چون یعقوب باید اون پیراهن را توتیای چشم کنی(تا) چشمات لایق دیدن یار باشد.}

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ