سفارش تبلیغ
صبا ویژن
از لغزش جوانمردان در گذرید که کسى از آنان نلغزید ، جز که دست خدایش برفرازید . [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 98 خرداد 16 , ساعت 3:44 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

تسنیم به نقل از یک منبع آگاه، خبر از تقدیم استعفا وزیر آموزش و پرورش به رئیس‌ جمهور داد، علت این استعفا دلایل شخصی بوده است و مشخص نیست که رئیس‌جمهور با استعفای وی موافقت می‌کنند یا خیر.

بعد از موضعگیری رهبری مورخ 11 اردیبهشت 98 در خصوص اجرا مخفیانه سند 2030 در مدارس کشور، چند ساعت بعد وزیر آموزش و پروش در برنامه زنده تلویزیونی اعلان کرد، که در مقابل اجراء سند 2030 می‌ایستم.

اما وزیر آموزش و پرورش نگفت؛ کدام جنایتکار منافق، بدون مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزیر، سند 2030 را در مدارس مخفیانه اجراء کرده، که وزیر قصد ایستادن در مقابلش را داشت؟!

اما می شود حدس زد که بحث استعفاء غیرمنتظره وزیر آموزش و پرورش با ایستادن در مقابل اجراء سند 2030 رابطه دارد و لذا برگه‌ی استعفا در جلویش قرار گرفت، تا کسی جرأت ایستادن در مقابل اسلام رحمانی، اسلام اعتدال و در یک کلمه اسلام آمریکایی را نداشته باشد و علیه سند 2030 موضع مخالف نگیرد!

مردم مدین ایران، تنها قدرتی هستند، که می‌توانند جلوی اجراء مخفیانه سند 2030 توسط دولت اعتدال را بگیرند و امضاء کننده و اجراء کننده سند 2030 را مفتضحانه به پای میز محاکمه بکشانند.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ