سفارش تبلیغ
صبا ویژن
در قرآن درمان بزرگترین درد هست : درد کفر و نفاق و گمراهی وسرگشتگی [امام علی علیه السلام]
 
یکشنبه 98 تیر 23 , ساعت 11:58 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

بعد از پخش سریال گاندو و استقبال بی نظیر مردم از آن، بخصوص افشاء چهره جاسوس پرور دولت حسن روحانی، با خبر شدیم که در اقدامی گازانبری از سوی سرهنگ روحانی، پخش و تحلیل و بررسی ابعاد سریال گاندو در تمام شبکه‌های صدا و سیما ممنوع شده است!1

به حاج حسن باید گفت؛ بجای جلوگیری از پخش گاندو، خودت سریال واقعی گاندو بساز! می‌گویی؛ سوژه و دستاوردی واقعی نداری؟ اشکال نداره!

با سید محمد خاتمی تماس بگیر، بگو فیلم مستند بازجویی و شکنجه تا حد مرگ خانم فهیمه دری نوگورانی(همسر مرحوم سعید امامی) را که توسط بازجوهای ضددین، بی‌مروت، خشن و مجرم تحت مدیریت کمیته سه نفره تحقیق خاتمی! انجام شده، برایت ارسال و دستور بده تا از صدا و سیما پخش شود!

ضمنا به سعید حجاریان استراتژیست دولت و "آشنا" که آن زمان در وزارت اطلاعات، جایگاه برجسته‌ای داشته و همچنین آقایان سرمدی، علی ربیعی و علی یونسی(کمیته سه نفره تحقیق رئیس جمهور در باره قتلهای زنجیره‌ای) که مدیریت شکنجه‌ قرون وسطایی خانم فهیمه دری‌نوگورانی را بعهده داشته‌اند! بگو؛ اسم شکنجه و اهانتهای زشت چندین ساعته به آن خانم بیگناه را بگذارند، سریال گاندوی اصلاحات_اعتدال !!!!

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ