سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و شنید که مردى مى‏گوید « إنّا لِلَّهِ وَ إنّا إلَیْهِ راجِعُونَ » فرمود : ] گفته ما « ما از آن خداییم » اقرار ما است به بندگى و گفته ما که « به سوى او باز مى‏گردیم » اقرار است به تباهى و ناپایندگى . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 98 مرداد 9 , ساعت 11:41 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

با خروج ترامپ از برجام، مرگ آن قطعی شد، اما کاسبان شرمنده برجام، علی رغم اطلاع از مرگ آن و فرمان عدم مذاکره با آمریکا از سوی رهبری، همچنان بدنبال نفس مصنوعی به برجام هستند! لذا آقای ظریف در سفر چند روز قبل خود به نیویورک، با طرح امتیاز ویژه "تصویب پروتکل الحاقی" در مجلس ایران، ترامپ را به بازگشت برجام، تشویق کرد!1

موسوی سخنگوی وزارت خارجه 7 مرداد 98 در پاسخ به این دو سؤال که آیا "آقای ظریف پیشنهاد تصویب پروتکل الحاقی را به طرف آمریکایی داده است؟ آیا پیشنهاد ظریف سیگنالی برای انجام مذاکره بوده است؟"

موسوی در پاسخ گفت: «من این پیشنهاد را تأیید می‌کنم؛ اما آمادگی برای مذاکره را نه.»

چرا ظریف پیشنهادی را به آمریکاییها داده، که از اختیارات قوه مجریه نیست؟!

پاسخ: اعتقاد روحانی و ظریف،بر این است که امکان تصویب پروتکل الحاقی، برخلاف برجام و به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی، تنها با وکیل الدوله‌های مجلس دهم، آنهم به ریاست علی لاریجانی میسر است! ولذا با توجه به اینکه دوره 4 ساله مجلس دهم روبه پایان است! پس، نمایندگان لیبرالِ غرگرا و غربزده‌ی در مجلس دهم، بهترین فرصت، برای روحانی، ظریف و آمریکا می‌باشند!

وقتی بر خلاف قول حضرت روح الله، نمایندگان مجلس در رأس امور نباشند، آنگاه فرصت طلبان لیبرالِ اشرافی کدخداپرست، فرش قرمز، برای آمریکا پهن می‌کنند!

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ