سفارش تبلیغ
صبا ویژن
علم باطن رازی از رازهای خدای وحکمتی از حکمت های الهی است که در دلهای هر یک از اولیای خود که بخواهد می نهد [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
شنبه 98 مرداد 19 , ساعت 11:19 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سرعت اقدامات خائنانه دولت حسن روحانی، آنقدر سریع است که فرصت تحلیل همه خرابکاریهای دولت وجود ندارد! به چند نمونه اشاره می‌شود!

حضور پر تعداد جاسوسان غربی در مرکز مهم تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی نظام اسلامی! توزیع خائنانه 40 میلیارد دلار! فروش 60 تا 80 تن سکه!، توافق ننگین برجام! اجراء خائنانه سند 2030 اجراء محرمانه FATF! و خبر جدید و حیرت‌انگیز، توافق برای دفن پسماندهای هسته‌ای قدرتهای جهان، در خاک کشور ایران!

اخیرا لایحه‌ای از سوی دولت به مجلس ارسال شده بود، که طبق آن باید مکانی برای دفن زباله‌های هسته‌ای جهان در کشورمان در نظر گرفته شود! که متأسفانه با توجیهات کذب دولت و همکاری وکیل‌الدوله‌ها در مجلس تصویب شد!، لکن شورای نگهبان، به عمق توطئه بر علیه سلامت ملت ایران پی برد، و آن را رد کرد.

چرا باید دولت این لایحه‌ی ننگین را به مجلس بفرستد! و ننگین‌تر اینکه چرا نمایندگان مجلس آن را تصویب کرده‌اند! عجیب اینجا است، که بر اساس برجام، ایران حق نگه‌داری و بازیافت اورانیوم مصرف شده خود را ندارد! اما دفن زباله‌های هسته‌ای بیگانگان در خاک ایران، قانونی می‌شود!

والسلام

 

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ