سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و او را گفتند خردمند را براى ما بستاى فرمود : ] خردمند آن بود که هر چیزى را به جاى خود نهد . [ پس او را گفتند نادان را براى ما وصف کن ، گفت : ] وصف کردم . معنى آن این است که نادان آن بود که هر چیز را بدانجا که باید ننهد ، پس گویى ترک وصف ، او را وصف کردن است چه رفتارش مخالف خردمند بودن است . ] [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 98 مرداد 30 , ساعت 4:53 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

امروز حسن روحانی در دیدار با رهبری،  باز هم در توهم مذاکره با سه کشور اروپایی به "صبر و اگر" متوسل شد و گفت: «صبر ما حدی دارد.»

صبر حسن روحانی در مقابل دشمنان، انتها ندارد، اما وقتی دستگاه قضائی قصد دستگیری برادرش را در سال 96 داشت، صبرش طغیان کرد و گفت: «اگر به برادرم دست بزنید، کشور را به جنگ می‌کشانم!»

می دانید چرا صبر حسن روحانی در مقابل دشمنان پایانی ندارد؟! دلیلش، در پیروی از تفکر لیبرالیسم، اسلام رحمانی و اسلام اعتدال و در یک کلمه اسلام آمریکایی است!، زیرا تفکر اسلام رحمانی و اسلام اعتدال، بر اشداء علی جریان انقلابی و رحماء با کفار و شیطان بزرگ استوار است!

ریل گذاری حسن روحانی در کاهش تعهدات برجامی، مانند حرکت مورچه، از نوع گیج آن است! که متوهمانه در "اگر" مانده و می‌گوید: «اگر مذاکرات با 1+4 موفق باشد، می‌تواند شرایط را عوض کند.»!

روحانی تمام تعهدات ایران را فراتر از برجام انجام داده، اما حالا که مثل مورچه گیج مجبور به کاهش برخی تعهدات برجامی شده، متوهمانه در نزد رهبری می‌گوید: «در برابر بی‌تعهدی آنها نمی‌توانیم تعهد کامل بپذیریم.»

صبر روحانی، در برابر کفار و پرروئی در مقابل ملت ایران، حدی ندارد!!!!!

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ