سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
[ در صفت مؤمن فرمود : ] شادمانى مؤمن در رخسار اوست و اندوه وى در دلش . سینه او هرچه فراختر است و نفس وى هرچه خوارتر . برترى جستن را خوش نمى‏دارد ، و شنواندن نیکى خود را به دیگران دشمن مى‏شمارد . اندوهش دراز است ، همتش فراز . خاموشى‏اش بسیار است ، اوقاتش گرفتار ، سپاسگزار است ، شکیبایى پیشه است ، فرو رفته در اندیشه است ، نیاز خود به کس نگوید ، خوى آرام دارد ، راه نرمى پوید . نفس او سخت‏تر از سنگ خارا در راه دیندارى و او خوارتر از بنده در فروتنى و بى آزارى . [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 98 شهریور 7 , ساعت 3:35 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی گفت: «هرکس فکر می کند با دادگاه و دستگاه قضایی فساد از بین می رود اشتباه می‌کند»!!

وقتی دولت حسن روحانی عمدا به بیراهه و کچراهه رفته و سهمی از قدرت نظام اسلامی را با عدم پایبندی به قانون! تقدیم اشرافیت، دزدان، فتنه‌گران، براندازان و جواسیس کرده! چه کسی باید از حقوق مردم دادخواهی نماید؟!

 وقتی اکثریت نمایندگان مجلس، کور و کر و لال شده‌، آیا غیر از قوه قضائیه، کسی توان مقابله با قانون‌گریزی دولت را دارد؟!

وقتی دولت با قانون‌گریزی و فراموشی مشکلات اقتصادی مردم و کشور، زمینه ساز فتنه 98 شده، چه کسی باید چشم فتنه اسلام رحمانی را کور کند؟!

با روی کارآمدن آیت الله رئیسی بعنوان سکاندار قوه قضائیه، مردم به اجراء عدالت امیدوار و  کانونهای فساد لانه کرده در قوای سه گانه، به وحشت‌ افتادند و لذا دوره کوتاه سکوت حسن روحانی با نزدیک شدن به زمان محاکمه برادرش (حسین فریدون) به پایان رسیده و رسما بر علیه قوه قضائیه به میدان آمده است!

آیا قوه قضائیه در اجراء قسط و عدل، بصورت توفنده و انقلابی، خطوط قرمز قانون‌گریزان متقلب و متخلف را درمی‌نوردد؟

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ