تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا ویژن
ستاد فتنه ناکثین، قاسطین و مارقین

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در طول عمر انقلاب اسلامی، هیچگاه دولت و مجلسی بدتر و افتضاح‌تر از دولت حسن روحانی و مجلس دهم به ریاست علی لاریجانی نداشته‌ایم! یعنی رئیس جمهور، برخلاف قانون اساسی و بر ضد منافع ملت و کشور عمل کرده و نمایندگان مجلس و لاریجانی از آن با خبرند، اما حسن روحانی با پروپاگاندای تبلیغاتی، می‌گوید؛ اختیاراتم کم است!

مثلا؛ نمایندگان مجلس، قانونی را تصویب کرده، که پس از تائید شورای نگهبان و ابلاغ رئیس مجلس، دولت موظب به اجراء آن است، اما رئیس جمهور حاضر به ابلاغ و اجراء قانون مصوب مجلس نمی‌شود! و یا توافق بین المللی مورد نظر آمریکا، انگلیس و فرانسه را رئیس جمهور برخلاف قانون اساسی، بدون اطلاع مجلس، مخفیانه بر ضد منافع ملت و کشور اجراء می‌کند! ولی علی لاریجانی و نمایندگان مجلس، سکوت کرده‌اند!

نمایندگان مجلس از تزویر رئیس جمهور و معاون اول در فروش 18 میلیارد دلار و 60 تن سکه، با خبرند! و می‌دانند، که اقدام غیر قانونی دولت، منجر به کاهش ارزش پول ملی، کوچک شدن سفره ملت و افزایش شدید قیمتها گردیده، اما نابکارانه سکوت کرده و از حق ملت و کشور، دفاع نمی‌کنند! آری، دزدان با چراغ، اول رأی مردم را می‌دزدند و سپس، منافع نامشروع خود را از جیب همان مردم، بصورت قانونمند می‌ربایند!

اگر با بصیرت به مجلس، دولت و حواشی آن بنگریم، آقازاده‌های منحرف ناکثین و طرفداران مذاکره با شیطان بزرگ قاسطین و طرح بی‌عدالتی نظام اسلامی از سوی مارقین را می‌بینیم، که در ستاد هماهنگی مشترک خود، کمر به ایجاد فتنه 98 بسته‌اند‍.

باید چشم فتنه را کور کرد، این عمار

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 98 شهریور 22ساعت ساعت 9:36 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید