سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ چون خبر غارت بردن یاران معاویه را بر أنبار شنید خود پیاده به راه افتاد تا به نخیله رسید . مردم در نخیله بدو پیوستند و گفتند اى امیر مؤمنان ما کار آنان را کفایت مى‏کنیم . امام فرمود : ] شما از عهده کار خود بر نمى‏آیید چگونه کار دیگرى را برایم کفایت مى‏نمایید ؟ اگر پیش از من رعیت از ستم فرمانروایان مى‏نالید ، امروز من از ستم رعیت خود مى‏نالم . گویى من پیروم و آنان پیشوا ، من محکومم و آنها فرمانروا . [ چون امام این سخن را ضمن گفتارى درازى فرمود که گزیده آن را در خطبه‏ها آوردم ، دو مرد از یاران وى نزد او آمدند ، یکى از آن دو گفت : من جز خودم و برادرم را در اختیار ندارم ، اى امیر مؤمنان فرمان ده تا انجام دهم امام فرمود : ] شما کجا و آنچه من مى‏خواهم کجا ؟ [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 98 شهریور 28 , ساعت 8:3 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مدتی قبل آقای رحیم پور ازغدی بحث پاکسازی انقلاب را مطرح کرد و گفت: «یک نیمچه انقلابی باید بشود و چند صد نفری محاکمه شوند ... انقلابی خواهیم کرد، برای پاکسازی انقلابمان»

انقلاب، به پاکسازی نیاز دارد و گر نه جریان لیبرالیسم نفوذی در دولت و مجلس، استحاله گام به گام انقلاب را براساس راهبرد آمریکا1 و اسرائیل، عملیاتی می‌کند! لذا یکی از مراکزی که باید از سوی انقلابیون آزاد و پاکسازی شود، فضای مجازی است.

جنایت و خیانتی که در حق جوانان و خانواده ایرانی از طریق فضای مجازی می‌شود، با فیلترینک قابل حل نیست، زیرا غربزده‌های داخلی با پول مردم، زیرساختهای لازم را برای واگذاری مدیریت فضای مجازی کشور به بیگانگان، ایجاد کرده و نابکارانهاجازه تکمیل پروژه فضای مجازی بومی را نمی‌دهند!

 پس چه باید کرد؟ راه حل، قطع دست مدیریت بیگانه و اخراج منافقین از فضای مجازی کشور است، لذا جریا انقلابی، با بهره‌گیری از "استراتژی آتش به اختیار"، باید انقلابی را با شعار ملی شدن فضای مجازی، برپا کنند و گرنه آنچه رهبر معظم انقلاب فرمودند، رُخ خواهد داد، معظم له فرمودند: «امروز فضای مجازی، قتلگاه نوجوانان و جوانان شده است.» با بصیرت انقلابی، جوانانمان را از قتلگاه نجات دهیم.

این عمار - والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ